Menu techniczne
Licznik odwiedzin
Od dnia 16.10.2005 r.
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj275
mod_vvisit_counterWczoraj1341
mod_vvisit_counterW tym miesiącu35193
mod_vvisit_counterWszystkich895104

Facebook
Imieniny
Dzisiaj jest
Środa
28 stycznia 2015
Imieniny obchodzą
Agnieszka, Augustyn, Flawian, Ildefons, Julian, Karol, Leonidas, Piotr, Radomir, Roger, Waleriusz

FERIE 2015 w GOK-u !

Zapraszamy wszystkich chętnych na zimowe zajęcia dla dzieci i młodzieży do GOK-u!
Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie tu coś dla siebie:)

 

 

DZIEŃ BABCI I DZIADKA - zapowiedź

 

XIII Przegląd Kolęd i Pastorałek w Budrach -wyniki

Wczoraj odbył się XIII Przegląd Kolęd i Pastorałek w Budrach

Spośród 53 podmiotów wykonawczych (33 solistów i 20 zespołów)
Komisja w składzie: Anna Nartowicz, ks. Łukasz Malinowski, Janusz Sauter
postanowiła wyłonić następujących laureatów:

W kategorii solistów do 12 lat
I miejsce – Antonina Kowalik  - Węgorzewskie Centrum Kultury)
II miejsce – Martyna Lichota - Świetlica w Ołowniku)
III miejsce – Emilia Jankowska - Szkoła Podstawowa  w Kętrzynie
Wyróżnienia: Amelia Somionka - Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Wilkasach

W kategorii zespołów do 12 lat
I miejsce- DUO  Gminny Ośrodek Kultury w Barcianach
II miejsce – BĄKI Z NASZEJ ŁĄKI –świetlica w Ołowniku
III miejsce – ŚNIEŻYNKI – Gminny Ośrodek Kultury w Srokowie

W kategorii solistów do 18 lat
I miejsce –Żaneta Stanicka – Gminny Ośrodek Kultury w Barcianach
II miejsce - Jury nie przyznało
III miejsce- Helena Jankowska –Kętrzyn
Wyróżnienia: Paulina Cybulko i Sylwia Mil (obie z Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Wilkasach)

W kategorii zespołów do 18 lat

I miejsce- KOLIN – Gminny Ośrodek Kultury w Srokowie
II miejsce TIMOR  - Gminny Ośrodek  Kultury w Barcianach
III miejsce HEJ SISTERS - Kętrzyn

W kategorii solistów – dorośli
Jury przyznało II miejsce ex aequo  dla Barbary Somionka z Wilkas oraz Justyny Jasińskiej z Bystrego

W kategorii zespołów – dorośli
I miejsce –BUDZEWIAKI z Budzewa
II miejsce – SROKOWIACY ze Srokowa
III miejsce MĘSKI ZESPÓŁ WOKALNY z Węgorzewskiego Centrum Kultury
Wyróżnienia otrzymali: ABSOLWENT i BARWY JESIENI z Gminnego Ośrodka Kultury w Budrach
oraz  NIEZAPOMINAJKA ze Srokowa
Nagrodę GRAND PRIX za największe wydarzenie artystyczne
otrzymał zespół ALEBABKI z GOK-u w Budrach.

ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIE ZDJĘĆ Z IMPREZY W NASZEJ FOTOGALERII!!