Menu techniczne
Facebook
Imieniny
Dzisiaj jest
Poniedziałek
17 czerwca 2019
Imieniny obchodzą
Adolf, Adolfa, Adolfina, Alf, Agnieszka, Drogomysł, Franciszek, Laura, Marcjan, Radomił, Rainer, Wolmar

Disco Boisco

 

Wakacyjny Festyn Rodzinny

Dobra wiadomość. Już niebawem wakacje!Rozpocznijmy je wspólną zabawą!!! Przygotowaliśmy Milusińskim mnóstwo bezpłatnych atrakcji!Nowość - FOTOBUDKA i duży bajkowy pluszak!  Chwile radości z dzieckiem można uwiecznić na wspólnej fotce! Rodzice, rezerwujcie piątkowe popołudnie i zabierzcie dzieci na plac w Budrach na 3 godziny beztroskich szaleństw i konkursów z sympatycznymi animatorami startujemy o 17.00

 

XVIII Uliczny Bieg Bociana w Budrach

W niedzielę 9 czerwca odbyła się kolejna, osiemnasta edycja Ulicznego Biegu Bociana w Budrach.
Na linii startu w tegorocznym biegu stanęło 145 biegaczy.
Podajemy wyniki:

 

 

Rocznik 2014 i młodsi -Dziewczęta

I miejsce – Julia Karp – Banie Mazurskie

II miejsce – Lena Krysik - Budry

III miejsce – Lena Harasim - Budry

IV miejsce – Magdalena Bielak – Droglewo

V miejsce – Nadia Trzeciakiewicz – Węgorzewo

VI miejsce – Nina Czura – Ołownik

 

Rocznik 2014 i młodsi – Chłopcy

I miejsce – Bartosz Woźniak – Warszawa

II miejsce – Piotr Pawlina – Ołownik

II miejsce – Aleks Korzeniecki – Klisz – Budzewo

IV miejsce – Jakub Kożak – Lisy

V miejsce – Jakub Wojtczuk – Budzewo

VI miejsce – Szymon Nadoba – Więcki

 

Rocznik 2013 – Dziewczęta

I miejsce – Lena Nawojczyk – Węgorzewo

II miejsce – Karolina Roczeń – Gołdap

III miejsce – Ola Przystawska – Gołdap

IV miejsce – Maja Nawojczyk – Węgorzewo

V miejsce – Julia Rembisz  - Budzewo

VI miejsce – Hanna Piłat – Węgorzewo

 

Rocznik 2013 – Chłopcy

I miejsce – Tomasz Siwek – Węgorzewo

II miejsce – Filip Paprocki – Banie Mazurskie

III miejsce – Bartłomiej Bielak – Droglewo

IV miejsce  – Bartosz Kozioł – Lisy

V miejsce – Adam Trościanko – Węgorzewo

Rocznik 2012 – Dziewczęta

I miejsce – Agata Sadło – Pogorzel

II miejsce – Hanna Gulczyńska – Pogorzel

III miejsce – Martyna Kuprewicz  - Węgorzewo

IV miejsce – Anna Tracz – Budzewo

 

Rocznik 2012 – Chłopcy

I miejsce – Mateusz Kulikowski – Węgorzewo

II miejsce – Krzysztof Kozioł – Lisy

III miejsce – Dmitrii Purkha – Kaliningrad

IV miejsce – Cezary smolak – Banie Mazurskie

V miejsce – Jan Broczek – Węgorzewo

 

Rocznik 2010 – 20011 – Dziewczęta

I miejsce – Małgorzata Jedlińska – Piłaki Małe

II miejsce – Anna Przystawska – Gołdap

III miejsce – Laura kozłowska – Gołdap

IV miejsce – Zuzanna Kudryk – Budry

V miejsce – Kaja Głogowska – Dowiaty

VI miejsce Milena Żołądek - Pozezdrze

 

Rocznik 2010 – 20011 – Chłopcy

I miejsce – Franek Sulej – Węgorzewo

II miejsce – Michał Zieliński – Gołdap

III miejsce – Szymon Piłat – Węgorzewo

IV miejsce – Jakub Milinkiewicz – Maćki

V miejsce – Miłosz Mróz – Zabrost Wielki

VI miejsce – Dawid Kozioł -  Lisy

 

Rocznik 2008 – 2009 – Dziewczęta

I miejsce – Zofia Stepanik – Gołdap

II miejsce – Roksana Puchalska – Gołdap

III miejsce – Wiktoria Szyszko -  Węgorzewo

Iv miejsce – Michalina Chmiel – Gołdap

V miejsce – Amelia Żołądek – Pozezdrze

VI miejsce – Karolina Rajkowska – Sobiechy

 

Rocznik 2008 – 2009 – Chłopcy

I miejsce – Oskar Kozłowski – Gołdap

II miejsce – Nikodem Milinkiewicz – Maćki

III miejsce – Mariusz Gnilica – Budzewo

IV miejsce – Filip Niewiadomski – Więcki

 

Rocznik 2007 – 2006 – Dziewczęta

I miejsce – Karolina Wesołowska – Gołdap

II miejsce – Oliwia Drozd – Węgorzewo

III miejsce – Katarzyna Źrebiec – Węgorzewo

IV miejsce – Zuzanna Kulewicz – Lisy

V miejsce – Milena Kozioł – Lisy

VI miejsce – Dominika Adakimowicz – Solanka

 

Rocznik 2007 – 2006 –Chłopcy

I miejsce – Jakub Kochanowski – Gołdap

II miejsce – Fabian Paszko – Grodzisko

III miejsce – Jakub Walczak – Dąbrówka

IV miejsce – Jakub Zabłocki – Koźlak

V miejsce – Hubert Karolewicz – Kętrzyn

VI miejsce – Gracjan Wawer – Budzewo

 

Rocznik 2005-2004-2003 – Dziewczęta

I miejsce – Anna Dziekońska – Gołdap

II miejsce – Kornelia Trościanko – Węgorzewo

III miejsce – Julia Zdancewicz – Gołdap

IV miejsce – Maja Kondraciuk – Gołdap

V miejsce – Weronika Piaścik – Budry

VI miejsce – Aleksandra Kasperuk

 

Rocznik 2005-2004-2003 – Chłopcy

I miejsce – Wiktor Bitowski – Gołdap

II miejsce – Ivan Gorenov – Kaliningrad

III miejsce – Iwo Januszkiewicz – Gołdap

IV miejsce  – Egor Androsuk – Kaliningrad

V miejsce – Wojciech Abako – Wola

 

Rocznik 2002 i powyżej – Kobiety

I miejsce – Małgorzata Wójcik – Grabowo

II miejsce – Małgorzata Kuprewicz – Węgorzewo

III miejsce – Edyta Mróz – Zabrost Wielki

IV miejsce – Aleksandra Khurshudova – Kaliningrad

V miejsce – Aneta Siwek – Węgorzewo

 

Rocznik 2002 i powyżej – Mężczyźni

I miejsce – Jacek Zabłocki – Koźlak

II miejsce – Dawid Wasilewski – Giżycko

III miejsce – Łukasz zubrycki – Węgorzewo

Iv miejsce – Dawid Karniłowicz – Gołdap

V miejsce – Remigiusz Chmiel – Gołdap

 

 

Kategoria Weterani – Kobiety

I miejsce – Edyta Mróz – Zabrost Wielki

II miejsce – Alekasandra Khursvadova – Kaliningrad

III miejsce – Aneta siwek – Węgorzewo

IV miejsce – Ewa Raczyło – Lisy

V miejsce – Vera Purkha – Kaliningrad

 

Kategoria Weterani –Mężczyźni

I miejsce – Remigiusz Chmiel – Gołdap

II miejsce – Roman Groński – Giżycko

III – Miejsce – Grzegorz Roczeń

 

Kategoria Mieszkańcy Gminy Budry – Kobiety

I miejsce – Edyta Mróz – Zabrost Wielki

II miejsce – Iwona Klisz – Budry

III miejsce – Jolanta Łojko – Budry

IV miejsce – Paulina Luty – Budry

 

Kategoria Mieszkańcy Gminy Budry – Mężczyźni

I miejsce – Jacek Zabłocki Koźlak

II miejsce – Sebastian Stefanowicz – Koźlak

III miejsce – Mateusz Bodnar

IV miejsce – Grzegorz Cinajko – Ołownik

V miejsce – Józef Bajkowski – Budzewo

VI miejsce – Jakub Sikora - Dąbrówka