Menu techniczne
Facebook
Licznik odwiedzin
Od dnia 16.10.2005 r.
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj44
mod_vvisit_counterWczoraj773
mod_vvisit_counterW tym miesiącu2523
mod_vvisit_counterWszystkich828493

Imieniny
Dzisiaj jest
Środa
4 maja 2016
Imieniny obchodzą
Florian, Grzegorz, January, Michał, Monika, Paulin, Strzeżywoj

IV Regionalny Konkurs Piosenki Polskiej "Śpiewający Kormoran"" 22.4.2016

W piątek 22 kwietnia solistki z naszego GOK-u Magda Myka, Dominika Abramowicz, Ola Maczuga, Gosia Barycz, Karola Janicka i Martyna Lichota uczestniczyły
w IV Regionalnym Konkursie Piosenki Polskiej "Śpiewający Kormoran" w Wilkasach.

Jak widać na załączonym zdjęciu cieszy nas sam udział w konkursie!!!

Poziom był wysoki i konkurencja też niemała, bo zaśpiewało 75 wykonawców z Bartoszyc, Lidzbarka Warm., Gołdapi, Kętrzyna, Węgorzewa, Wilkas, Kożuch Wlk., Bystrego. Chociaż nasze dziewczyny nie stanęły na podium, otrzymały dyplomy za udział i wróciły z Wilkas bogatsze o kolejne doświadczenie wokalne i muzyczne. Otrzymały też kilka cennych wskazówek od Jury na przyszłość i już zabierają się do pracy. W przerwie i oczekiwaniu na wyniki spędziły czas na basenie i kręglach.

 

ZA NAMI WYSTAWA - "ZIEMIA MÓWI"

W czwartkowy wieczór 21 kwietnia, w sali wystawowej naszego ośrodka kultury odbył się wernisaż poplenerowej wystawy „Kalbanti žeme - Ziemia mówi” artystów z Litwy i Polski w ramach projektu „The art Web”.

Na wystawie oglądać można obrazy wykonane w wielu technikach malarskich. O obrazach i ich twórcach opowiadał autor kilku z nich Zbigniew Mieruński - trener, superwizor, animator społeczno-kulturalny, ekspert ds. rozwoju lokalnego a przede wszystkim artysta, którego prace również można podziwiać na wystawie  w naszym GOK-u.

 

WYSTAWA - "ZIEMIA MÓWI"

.Zapraszamy gorąco na

WYSTAWĘ PRAC MALARSKICH 
pt.
"ZIEMIA MÓWI"


W najbliższy czwartek 21 kwietnia o godz. 18:00 w naszym Ośrodku Kultury w Budrach odbędzie się otwarcie wystawy. Autorami prac są artyści z Litwy i Polski. Obrazy powstały w 2015 roku w Gelgaudiškis, litewskim mieście leżącym nad Niemnem.

Wystawa, prezentowana była w styczniu Gołdapi, a niedługo przekazana zostanie do galerii Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie. W maju prace prezentowane będą w litewskim parlamencie.

Zapraszamy serdecznie aby skorzystać z możliwości spotkania się z jednym z autorów prac,
a zarazem współorganizatorem wystawy Zbigniewem Mieruńskim.