Menu techniczne
Facebook
Imieniny
Dzisiaj jest
Piątek
15 listopada 2019
Imieniny obchodzą
Albert, Alberta, Albertyna, Artur, Artus, Idalia, Leopold, Leopoldyna, Przybygniew, Roger

XX Jesienne Spotkania Muzyką i Słowem Malowane

Zapraszamy na dwudziestą, koncertową edycję Jesiennych Spotkań Muzyką i Słowem Malowanych! Kto pragnie muzycznego ukojenia w ciepłym towarzystwie piosenek m.in. Cohena, Okudżawy, Kaczmarskiego, Stachury, niech spędzi z nami niedzielny wieczór, 17-go listopada. Zapraszamy na wyjątkowy koncert muzyków wywodzących się z kręgu piosenki literackiej i szeroko pojętej piosenki przyjemnej dla ucha. Na jubileuszowym spotkaniu do Krainy Łagodności zaprosi Państwa zespół Dobre Wrażenie, który tworzą Ela Granacka, Wojtek Straszyński i Darek Sala.
I proszę wierzyć, oni nie tylko sprawiają dobre wrażenie.


 

Narodowe Święto Niepodległości - Budry 2019

Dla każdego Polaka Narodowe Święto Niepodległości jest dniem wyjątkowym.  Celebrowaliśmy go z należytym szacunkiem, a zarazem zwykłą, ludzką radością, by oddać hołd naszym przodkom za najcenniejszy dar –  za wolność.  To święto uczciliśmy teatrem, poezją i pieśnią w wykonaniu zespołów, solistów i grup działających w gminie Budry. Wystąpili: Magda Myka, taneczny zespół dziecięcy z premierowym tańcem „Poleczka” -  przygotowanym pod czujnym okiem Doroty Tomaszewskiej, zespół Absolwent pod kierownictwem Jerzego Zinkiewicza, zespół Budzewiaki pod kierownictwem Doroty Tomaszewskiej, Piotruś Pawlina w recytacji wiersza Michała Jankowiaka „ 11 Listopada”, zespół Kaczerbichy , zespół Popielanie,  Zakochane Bachorki, grupa z Ołownika z dramą historyczną – przygotowaną przez Martę Wysocką oraz zespół Alebabki.  Gościnie z pięknymi recytacjami wystąpił Jerzy Janoszek. Na zakończenie  patriotycznej uczty artystycznej  publiczność wspólnie z artystami odśpiewała znaną i lubianą pieśń „Przybyli ułani pod okienko”. 
 

FLUO PARTY w GOK-u!

Już w środę 20-go listopada zapraszamy wszystkie lubiące zakręconą zabawę dzieci na FLUO PARTY, w ramach zakończenia cyklu Zajęć Rytmiczno-Rekreacyjnych.
Fluo Party to fascynująca i kolorowa impreza w świetle farb UV, które nie powodują podrażnień, są bezpieczne dla skóry, łatwo zmywalne pod wodą, nie uczulają - są bezpieczne.
Podczas imprezy każdy będzie mógł zabłysnąć w ciemności. Na wszystkich gości czekać będzie specjalne stanowisko, gdzie nasze wizażystki stworzą wyjątkowe fluo make up'y, kosmiczne fryzury i pomalują przebrania. Dodatkowo w konkursach będzie możliwość wygrania święcących gadżetów, które sprawią, że uczestnicy olśnią parkiet.
ZAPISY I WPŁATY (20zł/dziecko) do 13.11.2019 !