Menu techniczne
Facebook
Licznik odwiedzin
Od dnia 16.10.2005 r.
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj605
mod_vvisit_counterWczoraj711
mod_vvisit_counterW tym miesiącu30892
mod_vvisit_counterWszystkich938643

Imieniny
Dzisiaj jest
Środa
31 sierpnia 2016
Imieniny obchodzą
Bohdan, Paulina, Rajmund, Rajmunda, Świętosław

Warsztaty taneczne -projekt FIO

W ramach projektu "Żywioł ognia i pasje ogniwem łączącym pokolenia"Stowarzyszenia  WĘGORAPA - GOŁDAPA oraz młodzieżowej grupy FORCE - FIRE trwają warsztaty choreograficzne. Młodzież pod czujnym okiem pani instruktor Grażyny Wojtkiw doskonali poznane elementy taneczne. Ubogacą one spektakl, który zostanie zaprezentowany podczas dożynek w Budrach. Kolejne zajęcia z tańca odbędą się 22, 23, 25, 30 sierpnia o godzinie 16tej. Po nich młodzież będzie prowadzić warsztaty tańca z ogniem.


Projekt sfinansowano ze środków programu mikrodotacji "Fundusz Inicjatyw obywatelskich Warmia Mazury Lokalnie" dofinansowanego przez MRPiPS w ramach FIO

 

Coś dla miłośników dwóch kółek!

Stowarzyszenie Partnerstwo Dzikie Mazury oraz Gminny Ośrodek Kultury w Budrach zapraszają 5 sierpnia na rajd rowerowy dzieci, młodzież i dorosłych! Trasa będzie przebiegała urokliwymi szlakami Lasów Skaliskich. Szczegóły: 87 4278048 - zapisy do 4 sierpnia!

To już kolejne działanie w ramach projektu "Raz dwa trzy - w zielone gramy!" dofinansowanego ze środków Programu „Działaj Lokalnie IX” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Stowarzyszenia Gołdapski Fundusz Lokalny i Gminy Budry  realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny.

Ruszamy o godzinie 13.00

  

SZANTKI 2016

15 lipca zespół dziecięcy DEMOLKI reprezentował Gminny Ośrodek Kultury w Budrach podczas 6 Konkursu Piosenki Żeglarskiej i Morskiej dla Dzieci do lat 16 ”SZANTKI w GIŻYCKU”.
Jury miało trudny orzech do zgryzienia. Po naradach przyznało tylko pierwsze miejsca we wszystkich kategoriach wiekowych oraz jedno wyróżnienie w kategorii powyżej 13lat.  Tym bardziej cieszy nas fakt, że uczestniczyliśmy w konkursie wśród tylu wspaniałych artystów i na tak wysokim poziomie.