Menu techniczne
Licznik odwiedzin
Od dnia 16.10.2005 r.
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1934
mod_vvisit_counterWczoraj1108
mod_vvisit_counterW tym miesiącu16469
mod_vvisit_counterWszystkich756150

Imieniny
Dzisiaj jest
Środa
23 lipca 2014
Imieniny obchodzą
Apolinary, Bogna, Żelisław

ZAPRASZAMY !

26.07 SOBOTA: ZAWODY WĘDKARSKIE W SOBIECHACH

Regulamin Zawodów Wędkarskich

LIPCOWE ZAJĘCIA DLA DZIECI

 

Festyn w Sobiechach za nami

W sobotę (19.07) mieszkańcy Sobiech i okolic bawili się na festynie. Tradycyjnie elementami wydarzenia były występy artystyczne, konkurencje sportowe, lokalne smakołyki i zabawa do późnych godzin nocnych.
Część artystyczną uświetniły dzieci ze Szkoły podstawowej w Sobiechach, zespoły z GOK Budry (Bąki z naszej łąki z Ołownika, Kochane Bachorki, Alebabki, Barwy Jesieni, Absolwent, Budzewiaki) oraz zaproszeni goście: zespół Pokolenie ze Świętajna, Michał Lampard, Zerepad, wokalistki ze studia wokalnego w Pozezdrzu. Pojawił się również kabaret okazjonalny, w którym zagrali: Iwona Urbanowicz, Kamil Herbatowicz i w roli księdza proboszcza Waldemar Dworzecki. Dużą niespodzianką było wręczenie Pani Sołtys - Danucie Chałupa statuetki za ogromne zaangażowanie i pracę na rzecz wsi.
Festyn w Sobiechach 2014 zaliczamy do udanych!

 

Rower - to jest to! Za nami rajd rowerowy

Wczoraj (17.07) grupa miłośników jazdy rowerem wybrała się na rajd. A nie była to zwykła wycieczka... Nagrodą za przejechanie połowy malowniczej, leśnej trasy były pyszne lody w Baniach Mazurskich, natomiast przed samą metą super kąpiel dla wykończonych dystansem i lipcowym słońcem kolarzy. Zapraszamy do fotogalerii!