Menu techniczne
Licznik odwiedzin
Od dnia 16.10.2005 r.
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj248
mod_vvisit_counterWczoraj271
mod_vvisit_counterW tym miesiącu18725
mod_vvisit_counterWszystkich986200

Facebook
Imieniny
Dzisiaj jest
Piątek
29 maja 2015
Imieniny obchodzą
Bogusława, Maksymilian, Maria Magdalena, Teodor, Teodozja

XIV Uliczny Bieg Bociana w Budrach

Już wkrótce XIV ULICZNY BIEG BOCIANA w Budrach.  Kto będzie zwycięzcą?
Po raz kolejny będziemy promować zdrowy tryb życia i bieganie.
Zapraszamy chętne osoby do udziału w biegach 14 czerwca 2015r. Zapisy od godz.12.00. Startujemy jak zawsze o godz. 14.00

 

Kochane Bachorki zajęły 2 miejsce w Powiatowym Przeglądzie Dziecięcych Zespołów Teatralnych

Zespół "Kochane Bachorki" zajął II miejsce podczas Powiatowego Przeglądu Dziecięcych Zespołów Teatralnych "W BAJCE WSZYSTKO SIĘ ZDARZYĆ MOŻE" w Węgorzewie. Zwycięstwo cieszy dzieciaki i nas. Czekamy na kolejne sukcesy i gratulujemy.

 

Dzień Matki 2015

Dzień Mamy w naszym GOK-u był jednocześnie pełen  radości i wzruszeń. Tego dnia na scenie wszystko działo się specjalnie i z myślą o najdroższych mamach! Największą furorę zrobiły dzieciaki z zerówki, które wbiegły na scenę w strojach murzyniątek i które pod okiem pani Moniki Roman zatańczyły taniec do piosenki "Czekolada". Po nich zaprezentowali się Miłosz Stankiewicz i Maciej Miłosek prezentując nam swoje zdolności instrumentalne na gitarze. Swój debiut na scenie miała ośmioletnia Ariana Saber, która zaprezentowała się w piosence „Gdzieś ponad tęczą ”. Nie mogło zabraknąć naszego dziecięcego zespołu „Kochane bachorki” , który piosenką „Podróż do krainy bajek” przeniósł nas w świat „Kopciuszka”. Główne role w bajce zagrały: macocha - Dominika Abramowicz, siostry Kopciuszka: Magdalena Myka i Małgorzata Barycz oraz Kopciuszek: Weronika Markowska. Nasz Kopciuszek pokazał także talent  w tańcu, w duecie z koleżanką Patrycją Bogdaniuk. Dziewczyny otrzymały potężne brawa. W sentymentalny nastrój wprowadziły publiczność Aleksandra Maczuga oraz Karolina Janicka, które recytowały wiersze swoim mamom.  Łzy wzruszenia popłynęły po niejednym policzku, gdy Paulina i Gabriela Gulczyńskie z Iwoną Urbanowicz zaśpiewały „List do Matki” Violetty Villas.  Aby zakończenie tego pięknego dnia nie było smutne, a święto mamy w GOK-u było zapamiętane z uśmiechem i radością, na zakończenie dziewczynki z zespołu „Kochane Bachorki” zaśpiewały „Letnią czaczę”