Wyprzedaż garażowa w Budrach

 

Podsumowanie Projektu "Wolontariat jest super"

25 sierpnia 2020 odbyła się impreza podsumowująca Projekt Fundacji BGK "Wolontariat jest super", w ramach którego pozyskano środki na doposażenie Świetlicy w Ołowniku. Inicjatorką przedsięwzięcia była pani Anna Babiarz, której w imieniu całej społeczności Ołownika, niezmiernie dziękujemy! Do pomocy przybyli również pełni pozytywnej energii wolontariusze, a także zaangażowani mieszkańcy. Całość okrasiły wokalnie wokalistki zespołów "Angel Voice"(Ołownik) i "Fortet"(GOK Budry).
Zapraszamy do fotogalerii


 

Żabin 2020 - Budzewiaki na "Radości z obecności"

 

W sobotę 22.08.2020 na zaproszenie Organizatorów Zespół Budzewiaki wystąpił podczas dorocznego Przeglądu Piosenki "Radość z obecności" w Żabinie. Wszyscy wzięliśmy udział w debiutanckim odśpiewaniu hymnu Przeglądu - brawo Autorzy! Miłym akcentem spotkania, było wyróżnienie Budzewiaków, jako zespołu, który jako jedyny uczestniczy w przeglądzie co roku, bez przerwy, od samego początku:-) Nie da się ukryć, że to zapewne przemiła atmosfera spotkania tak właśnie przyciąga!
I jeszcze na koniec ciekawostka - po raz pierwszy nasz "diabełek" został kontuzjowany, mianowicie podczas skocznego występu odpadła mu głowa, można by rzec. Jak widać tańce pod kościołem mu nie w smak...