Menu techniczne
Facebook
Imieniny
Dzisiaj jest
Niedziela
19 maja 2019
Imieniny obchodzą
Augustyn, Celestyn, Iwo, Mikołaj, Pękosław, Piotr, Potencjana

Mikołajkowy Kiermasz Bombkowy

Tradycyjnie w ubiegłą niedzielę odbył się w naszym GOK-u Mikołajkowy Kiermasz Bombkowy. Była to doskonała okazja do zaopatrzenia się w ozdoby bożonarodzenioewe, upominki oraz prezenty.

 

 

Sylwester 2018

Na Balu Sylwestrowym zapewniamy Państwu: dania gorące, przekąski, sałatki, serwis kawowy ze słodkim poczęstunkiem, napoje i soki, lampkę szampana oraz wyśmienitą zabawę w składzie: Władek Żerucha i Wiesiek Kowal. Cena: 150 zł /osoba.
Napoje alkoholowe we własnym zakresie.
Rezerwacja stolików do 19 grudnia 2018 r. do godz. 15.00. Liczba miejsc ograniczona.

 

V Spotkanie Przyjaciół Kultury’2018

V Spotkanie Przyjaciół Kultury’2018 zapisało się na kartach naszej budrowskiej historii. Takie spotkania są znakomitą okazją do wykonania ukłonu w stronę wspaniałych ludzi, którzy bezinteresownie angażują się w życie społeczno-kulturalne w naszym środowisku. Do takich należy tegoroczny laureat spotkań Stanisław Woźniak - lekarz rodzinny. Nominację na Przyjaciela Kultury’2018 otrzymał m.in. za wieloletnią współpracę z GOK- iem przy organizacji Ulicznego Biegu Bociana, którego był inicjatorem, propagatorem i zawodnikiem (z medalami na podium!). W Gminie Budry zamieszkał 20 lat temu, czynnie angażując się w popularyzację zdrowego trybu życia, zdrowego odżywiania oraz promocję sportu, kultury i nauki. Dawał wspaniały przykład angażowania się na scenie, biorąc udział w gimnazjalnych spektaklach w obsadzie pierwszoplanowych ról oraz w plenerowych Misteriach Pasyjnych w Budzewie.W spotkaniach udział wzięli: Absolwent, Budzewiaki, Alebabki, Kochane Bachorki, w kabaretowej scence Janina Kowalewska i Jagoda Adamczuk, grupa ledowa ze świetlicy Ołownik( Kasia Kicka, Martyna Lichota i Wiktoria Kącka) oraz solistka Martyna Lichota z piosenką do tekstu Agnieszki Osieckiej "Dobranoc panowie".Składamy jeszcze raz gorące podziękowania wszystkim Przyjaciołom Kultury oraz gratulujemy Przyjacielowi Kultury’2018 – Stanisławowi Woźniakowi