Menu techniczne
Facebook
Imieniny
Dzisiaj jest
Piątek
19 stycznia 2018
Imieniny obchodzą
Andrzej, Bernard, Erwin, Erwina, Eufemia, Henryk, Kanut, Mariusz, Marta, Matylda, Mechtylda, Pia, Racimir, Sara

LISOWISKO 2014

6.VII.2014
Tego roku w Lisach LIS schował się w sianie, a to nie dlatego, że się wystraszył licznie przybyłych gości, lecz za sprawą wywęszenia w sianku nagród. Dla Stowarzyszenia BARWY JESIENI znalazł II miejsce w konkursie na najładniejszego lisa z siana. Podczas festynu budrowskie stowarzyszenie zaprezentowało pachnące wyśmienitymi potrawami stoisko, gdzie "Lisie Danie" zajęło I miejsce. Nie zabrakło również występów artystycznych. Wystąpiły między innymi nasze AleBabki.


Zapraszamy do fotogalerii!

 

SPOTKANIA FOLKLORYSTYCZNE w Orzyszu

6.VII.2014
Jak co roku Gminny Ośrodek Kultury w Budrach uczestniczył w ORZYSKICH SPOTKANIACH FOLKLORYSTYCZNYCH. W tym roku, pośród pierzastych kogucików i kolorowych kurek, przy towarzyszeniu dźwięków akordeonu, kulturę ludową naszego regionu prezentowały zespoły śpiewacze
Barwy Jesieni oraz Budzewiaki.

Zapraszamy do fotogalerii!

 

IV ARTYSTYCZNY PRZEGLĄD EMERYCKICH ZESPOŁÓW FOLKLORYSTYCZNYCH

Już po raz czwarty Zarząd Oddziału Rejonowego PZERiL w Piszu zapraszał na ARTYSTYCZNY PRZEGLĄD EMERYCKICH ZESPOŁÓW FOLKLORYSTYCZNYCH. 12 czerwca na scenie piskiego amfiteatru wystąpiły licznie przybyłe zespoły folklorystyczne, pośród których zaprezentował się nasz zespół śpiewaczy Barwy Jesieni.
Koncertowe lato trwa! Tak trzymać:)


Zapraszamy do fotogalerii!