Menu techniczne
Facebook
Imieniny
Dzisiaj jest
Piątek
19 kwietnia 2019
Imieniny obchodzą
Adolf, Adolfa, Adolfina, Alf, Cieszyrad, Czesław, Czech, Czechasz, Czechoń, Leon, Leontyna, Pafnucy, Tymon, Werner, Włodzimierz

XI Powiatowy Konkurs Recytatorski pt. "Jesienne zadumania o Ojczyźnie"

Gminny Ośrodek Kultury w Budrach serdecznie zaprasza uczniów szkół podstawowych do udziału, w Konkursie Recytatorskim pod patronatem Senator RP Małgorzaty Kopiczko pt. "Jesienne zadumania o Ojczyźnie", który odbędzie się 07 listopada 2018r.

 

 

REGULAMIN DO POBRANIA

 

Międzypowiatowy Przegląd Twórczości Artystycznej Seniorów „Dojrzali- Wspaniali”

 

Gminny Ośrodek kultury w Budrach oraz Klub Seniora Barwy Jesieni serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Międzypowiatowym Przeglądzie Twórczości Artystycznej seniorów pt. "Dojrzali-Wspaniali"

27 październik 2018 godz. 16.00  - Gminny Ośrodek Kultury w Budrach – sala widowiskowa

Przegląd adresowany jest do seniorów z terenu województwa warm.- maz.  działających w klubach seniora, domach  kultury, domach pomocy społecznej, oddziałach Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów i w innych środowiskach seniorskich – zarówno w zespołach artystycznych, jak i do  wykonawców indywidualnych pragnących zaprezentować swoją pracę artystyczną.

 

 

Regulamin

Karta zgłoszenia do pobrania

 

XIX Jesienne Spotkania w Budrach

Gminny Ośrodek Kultury w Budrach zaprasza na  niezwykłą poetycko-muzyczną wędrówkę po Krainie Łagodności z Zespołem Cisza Jak Ta.  Zespół tworzy szóstka muzyków, która podążając śladami ludzkiej wrażliwości, ubiera w ciepłe brzmienia autorskie teksty oraz słowa znanych poetów.   
Wśród zespołów poetyckiego nurtu Krainy Łagodności trudno byłoby znaleźć zespół, który w tak krótkim czasie wydał
11 płyt i zagrał ponad 850 koncertów na scenach w całej Polsce. Od kilkunastu lat grupa jest w nieustannej trasie koncertowej, przemierzając kraj wzdłuż i wszerz, wszędzie spotykając się  z gorącym odbiorem publiczności, spragnionej wyjątkowych słów i niezwykle ciepłego, mądrego przekazu artystycznego.