Disco Boisco

 

Wakacyjny Festyn Rodzinny

Dobra wiadomość. Już niebawem wakacje!Rozpocznijmy je wspólną zabawą!!! Przygotowaliśmy Milusińskim mnóstwo bezpłatnych atrakcji!Nowość - FOTOBUDKA i duży bajkowy pluszak!  Chwile radości z dzieckiem można uwiecznić na wspólnej fotce! Rodzice, rezerwujcie piątkowe popołudnie i zabierzcie dzieci na plac w Budrach na 3 godziny beztroskich szaleństw i konkursów z sympatycznymi animatorami startujemy o 17.00

 

Inicjatywy Lokalne 2019 w Gminie Budry

Gminny Ośrodek Kultury w Budrach
w ramach konkursu Narodowego Centrum Kultury zdobył środki na sfinansowanie najciekawszych pomysłów mieszkańców na inicjatywy kulturalne w gminie Budry.
Zaplanowaliśmy 3 spotkania w miejscowościach: świetlica Ołownik, świetlica Popioły i GOK Budry, w których odbędą się warsztaty z mieszkańcami. Warto przyjść na spotkania i na bieżąco zadawać pytania i konsultować swoje pomysły!
Z przeprowadzonej w gminie diagnozy oraz spotkań dowiemy się, jakie mamy możliwości wspólnego działania i realizowania autorskich pomysłów mieszkańców. Otrzymane z NCK pieniądze umożliwią realizację pomysłów sołectwom, kołom gospodyń, młodzieżowym grupom nieformalnym i innym. Najlepsze inicjatywy wyłonimy w drodze ogłoszonego konkursu.
No to do dzieła!!!