Menu techniczne
Facebook
Imieniny
Dzisiaj jest
Niedziela
21 kwietnia 2019
Imieniny obchodzą
Addar, Anzelm, Bartosz, Drogomił, Feliks, Irydion, Konrad, Konrada, Selma

Spotkanie z Wojciechem Markiem Darskim oraz wernisaż fotografii Beaty Ułanowicz

29 czerwca odbyła się promocja książki "Kraina Węgorapy. Wędrówki po gminie Budry" autorstwa Wojciecha Marka Darskiego -publicysty, poety i pisarza rozmiłowanego w Mazurach. Przewodnik o gminie Budry cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Został wydany przez Urząd Gminy w Budrach w ramach otrzymanego grantu z Lokalnej Grupy Rybackiej w Węgorzewie. Spotkaniu autorskiemu towarzyszył  wernisaż fotografii przyrodniczej Beaty Ułanowicz. Wystawę można oglądać do końca lipca.
Zapraszamy

 

Wernisaż fotografii Beaty Ułanowicz

Zapraszamy na wystawę fotografii pt.„Osobliwości przyrodnicze Krainy Węgorapy” Beaty Ułanowicz 29 czerwca o godz. 18:00. Wernisaż towarzyszyć będzie promocji książki "Kraina Węgorapy. Wędrówki po gminie Budry" autorstwa Wojciecha Marka Darskiego. Przewodnik został wydany przez Urząd Gminy w Budrach w ramach otrzymanego grantu z Lokalnej Grupy Rybackiej w Węgorzewie.

 

 

Wakacyjny Festyn Rodzinny

Wakacje tuż, tuż! Warto pamiętać o zbliżającym się wielkimi krokami Festynie Rodzinnym - 30 czerwca- sobota! Rekreacyjny piknik zaczyna się o godz. 16.00 występem młodzieżowego ZPiT  Lozova (Mołdawia). Dla dzieci i rodziców GOK przygotował mnóstwo konkursów z nagrodami ufundowanymi przez Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Budrach. Zapowiada się popołudnie pełne dziecięcych zabaw i radości! Zachęcamy rodziców, zabierzcie swoje pociechy, by zakosztowały plenerowej radości na dobry początek wakacji! Oprócz zabawowych, bezpłatnych uciech, muzycznie zabrzmią nasze zespoły i solistki z GOK oraz świetlicy w Ołowniku. Na łasuchów czekać będą stoiska z cukrową watą i słodyczami, a amatorzy piękna znajdą coś dla siebie w kramiku Oriflame. W ramach odbywającego się podczas naszej imprezy pikniku cyfrowego, Fundacja Progres przygotowała konkursy w których będzie można wygrać PowerBanki...a miało być już wakacyjnie...bez  nauki Puszcza oczko