Menu techniczne
Facebook
Imieniny
Dzisiaj jest
Wtorek
25 lutego 2020
Imieniny obchodzą
Bolebor, Cezary, Konstancjusz, Maciej, Małgorzata, Modest, Nicefor

XVIII Misterium Męki Pańskiej

Zapraszamy do Budzewa

 

 

Wiosenny Koncert Poezji

Zapraszamy wszystkich, którzy kochają poezję do zapoznania się z regulaminem, przygotowania wiersza do recytacji, wysłania zgłoszenia i wystąpienia na naszej scenie.

 

 

Kabaretowy Dzień Kobiet

Kabaretowy Dzień Kobiet upłynał w pełnej dobego humoru atmoferze. Tego wieczoru zaprezentowali się znani kabareciarze naszej sceny, którzy od samego wejścia "na deski" zbierali gromkie brawa! Za możliwość wydzielenia u publiczności sporej dawki endorfiny dziękujemy Barbarze Tomaszewskiej, Jackowi Szukielowi, Wojtkowi Sierżantowi i młodziutkiej kabaretowej gwieździe Łukaszowi Dojnikowskiemu. Gościnnie wystąpili Marta Wysocka z Marcinem Baryczem oraz Zbigniew Strzałkowski. W myśl zasady "piosenka jest dobra na wszystko" wieczór ubarwili wokalnie: zespół z Popiół, w którym królowała płeć piękna, duet Marek Walendziak i Piotr Bułajewski oraz utalentowana wokalistka Martyna Lichota.
Dziękujemy Przewodniczącemu Rady Gminy Budry Janowi Mełechowi, który obdarował wszystkie panie kwiatami. Dopełniło to swiątecznej atmosfery i sprawiło, że wszystkie kobiety mogły poczuć się w tym dniu wyjątkowo.