Menu techniczne
Facebook
Imieniny
Dzisiaj jest
Niedziela
19 maja 2019
Imieniny obchodzą
Augustyn, Celestyn, Iwo, Mikołaj, Pękosław, Piotr, Potencjana

Kabaretowy Dzień Kobiet

Kabaretowy Dzień Kobiet upłynał w pełnej dobego humoru atmoferze. Tego wieczoru zaprezentowali się znani kabareciarze naszej sceny, którzy od samego wejścia "na deski" zbierali gromkie brawa! Za możliwość wydzielenia u publiczności sporej dawki endorfiny dziękujemy Barbarze Tomaszewskiej, Jackowi Szukielowi, Wojtkowi Sierżantowi i młodziutkiej kabaretowej gwieździe Łukaszowi Dojnikowskiemu. Gościnnie wystąpili Marta Wysocka z Marcinem Baryczem oraz Zbigniew Strzałkowski. W myśl zasady "piosenka jest dobra na wszystko" wieczór ubarwili wokalnie: zespół z Popiół, w którym królowała płeć piękna, duet Marek Walendziak i Piotr Bułajewski oraz utalentowana wokalistka Martyna Lichota.
Dziękujemy Przewodniczącemu Rady Gminy Budry Janowi Mełechowi, który obdarował wszystkie panie kwiatami. Dopełniło to swiątecznej atmosfery i sprawiło, że wszystkie kobiety mogły poczuć się w tym dniu wyjątkowo.

 

Zapraszamy na VI Kiermasz Wielkanocny

Już 7 kwietnia odbędzie się VI Kiermasz Wielkanocny.
Serdecznie zapraszamy lokalnych rękodzielników oraz osoby zajmujące się wyrobem produktów regionalnych o zgłaszanie swego udziału w kiermaszu.

KARTA ZGŁOSZENIA DO POBRANIA

 

Kabaretowy Dzień Kobiet