Menu techniczne
Facebook
Imieniny
Dzisiaj jest
Niedziela
19 maja 2019
Imieniny obchodzą
Augustyn, Celestyn, Iwo, Mikołaj, Pękosław, Piotr, Potencjana

Festyn w Budzewie

 

Image

 

ZAKOŃCZENIE PROGRAMU "ŚWIAT NA TAK"

          Dnia 10.06.2007r. w Budzewie dokonano uroczystego zamknięcia programu ?Świat na tak?. Grupa ?Budzewiaki? w swoim świetnym stylu zorganizowała festyn, w którym każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Starsze pokolenie było zachwycone występem zespołu ?Absolwent?, inni mogli popatrzeć i posłuchać zespółu tanecznego działającego przy GOK-u w Budrach. Pamiętano również o dzieciach, dla których śpiewał zespół ?Budryski?. Wszyscy zgromadzeni podziwiali gości z Warsztatów Terapii Zajęciowej z Olszewa Węgorzewskiego,którzy zaśpiewali nam dwie piosenki.
Po części artystycznej nastąpiła degustacja ciast, które zostały przygotowane przez dzieci(oczywiście z pomocą mam).Swoją obecnością zaszczycili nas m.in.Zbigniew Mieruński, Prezes Zarządu Gołdapskiego Funduszu Lokalnego,a także Marta Jurgiełan-koordynatorka programu.
Image

Zmieniony ( 14.06.2007. )
 

WARSZTATY WIKLINIARSKIE W BUDZEWIE

W imieniu ?Budzewiaków? zapraszamy (w każdy piątek) wszystkich chętnych na warsztaty do budzewskiej świetlicy.
Pod koniec czerwca cykl zajęć zakończy się wielką wystawą dzieł uczestników programu.
Zajęcia zorganizowane przez przez młodzież z zespołu ?Budzewiaki? (program ?Świat na tak?) cieszą się coraz większą popularnością. Na zajęcia przychodzą zarówno dzieci jak i najbardziej zaawansowani wiekowo mieszkańcy wsi. Zajęcia prowadzone są przez Ewę Roch (WCKiP),ale radą służy również Włodzimierz Nazarowicz, który na co dzień zajmuje się wyplataniem tradycyjnych koszy.