Menu techniczne
Facebook
Imieniny
Dzisiaj jest
Czwartek
27 czerwca 2019
Imieniny obchodzą
Maria Magdalena, Władysław, Władysława, Włodzisław

WALENTYNKI

Trochę spóźnione, ale niezapomniane WALENTYNKI odbyły się 18 lutego w niedzielę o godz.18:00 u nas w GOK-u. Publicznośc jak zwykle licznie dopisała, dzięki czemu nasze rodzime gwiazdy mogły otrzymać gromkie brawa. Nie obyło się bez bisów... Pierwszymi gośćmi na deskach naszej sceny była grupa Budzewiaki, która montażem słowno -muzycznym wprowadziła nas w miłosny i pełen ciepła nastrój. Po nich z piosenką Gosi Andrzejewicz "Słowa" wystąpiły dziewczyny z ENERGII. Pani Dyrektor Aneta Stankiewicz w imieniu wszystkich zebranych złożyła jedynej na sali Walentynie imieninowe życzenia .

 Po raz pierwszy zaśpiewały u nas Pani Stefania Wójcik ("Puste koperty" i "Walentyna") oraz Pani Regina Zielińska ("Staruszek świat" i "Odrobinę szczęścia w miłości"). Zaprezentowali się także:

Mirosława Bera - "Za wszystkie noce" i "Iść w stronę słońca"

Jolanta Mruk - "Zakochani są wśród nas" i "Przetańczyć z tobą chcę całą noc"

Walentyna Trąbczyńska - "O mnie się nie martw" i "Jambalaja"

Marta Abako - "Słowa"

Marta i Krzysztof Abako (jedyny małżeński duet tego wieczoru) - "Zawsze tam gdzie ty"

Wiktor Trzeciakiewicz - "Kormorany"

Małgorzata Bohun - "Do widzenia" i "Co jej mogłeś dać"

Bogdan Lebiosz - "Do zakochania jeden krok"

Danuta Zubek i Wiktor Trzeciakiewicz - "Ktoś mnie pokochał" i "Zatańczysz ze mną jeszcze raz"

Każdy z uczestników otrzymał  walentynkowy kubeczek na pamiątkę. Na zakończenie uroczego wieczoru ponownie wystąpiła grupa Budzewiaki. Tym razem zniknęła powaga a jej miejsce zastąpił humor, który trudno opisać słowami. Być może po obejrzeniu zdjęć sami ocenicie, ze młodzież z Budzewa świetnie czuje się zarówno w poważnych jak i pełnych śmiechu i humoru scenkach. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w wieczorze walentynkowym zarówno na scenie, jak i wśród publiczności. 

Image

                 I juz dziś zapraszamy wszystkich Państwa na pełen śmiechu i dobrej zabawy, szalony jak co roku Dzień Kobiet (w czwatrek 8 marca) w Gminnym Ośrodku Kultury w Budrach .           Do zobaczenia!!!

Zmieniony ( 22.02.2007. )
 

Ferie trwają

Troszkę lata zimą?  To możliwe. 

 Mogli się o tym przekonać wszyscy, którzy pojechali z nami na basen do Gołdapi.... a było nas nie mało. Gorąca kąpiel w jakuzzi, szalona jazda na zjeżdzalni. A co jeszcze ?...                      

                                  

Zobaczcie sami....

Image

Image

Zmieniony ( 21.02.2007. )
 

Nasza młodzież z Budzewa wygrała grant!!!

15 stycznia Komisja dokonała analizy i oceny 23 wniosków złożonych do konkursu dotacyjnego ?Pracownia Umiejętności 2007?. Komisja zapoznała się z poszczególnymi wnioskami i oceniała je wg kryteriów zawartych w regulaminie konkursu i karcie oceny projektu.
Komisja po szczegółowym zapoznaniu się z wnioskami dokonała wyboru 20 wniosków, które zostaną dofinansowane łączną kwotą 30000 zł.

Dotacje przyznano na następujące projekty: "Z muzyką w świat", grupa nieformalna Czterech wspaniałych, ?Świat na tak?, grupa nieformalna Budzewiaki, ?Bez barier ? wszyscy razem?, grupa nieformalna Grupa integracyjna, ?I wioski tez uczą się break dance?a?, grupa nieformalna Żelazna 5-tka, ?Sznurki ciąg dalszy?, grupa nieformalna Młodzi zdolni, ?Komputerowy zawrót głowy?, grupa nieformalna Wirtu@lni, ?Zaczarowana scena?, grupa nieformalna Dziewczyny z pasją, ?Piłeczka w górę?, grupa nieformalna Teraz My, ?Kręcimy bo nas kręci?, grupa nieformalna O OKej, czyli Operatywni Operatorzy Kamer!, ?Młodzieżowo-Beznałogowo? czyli ETOHolandia i Dymolandia to nie dla nas? grupa nieformalna Młodzieżowo-Beznałogowo, ?Strzała Północy, czyli ciuchcią do Gołdapi?, grupa nieformalna Młodzi Obywatele Działają (MOD), ?Wędrówka z piosenką?, grupa nieformalna Drużyna Starszoharcerska ?Burza Mózgów?, ?Żeglarska przygoda?, grupa nieformalna Wodna Drużyna Wędrownicza ?Szkwał?, ?Na tropie zielonego listka?, grupa nieformalna Drużyna Starszoharcerska ?Szare Szeregi?, ?Człowiek z wyobraźnią żyje ciekawiej?, grupa nieformalna Młodzież z wyobraźnią, ?Malowanie, rysowanie, wystawianie-przyjemne z pożytecznym czasu spędzanie?, grupa nieformalna Wiewióry, ?Wejdź śmiało ze mną na scenę! - wprowadzenie młodszych kolegów w tajniki sztuki teatralnej?, grupa nieformalna Pozytywni, ?Poznaj swój kraj?, grupa nieformalna Klasa I liceum profilowanego o profilu ekonomiczno-administracyjnym, ?Młodzi ludzie w wielkim świecie?, grupa nieformalna Ekonomiści z małym stażem, ?Warsztaty Le-parkour & Trickz?, grupa nieformalna RDM.

Konkurs organizowany jest we współpracy i przy wsparciu finansowym Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce, Polskiej Telefonii Cyfrowej Sp. z o.o., Gołdapskiego Funduszu Lokalnego, Fundacji Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej.

Wkrótce podamy szczegółowe informacje dotyczące działań Budzewiaków!!!!

  
Zmieniony ( 08.02.2007. )