Menu techniczne
Facebook
Imieniny
Dzisiaj jest
Piątek
19 kwietnia 2019
Imieniny obchodzą
Adolf, Adolfa, Adolfina, Alf, Cieszyrad, Czesław, Czech, Czechasz, Czechoń, Leon, Leontyna, Pafnucy, Tymon, Werner, Włodzimierz

Wyniki XVII Regionalnego Przeglądu Kolęd i Pastorałek w Budrach pod Honorowym Patronatem Senator RP Małgorzaty Kopiczko

Wyniki XVII Regionalnego Przeglądu Kolęd i Pastorałek w Budrach pod Honorowym Patronatem Senator RP Małgorzaty Kopiczko. 
Komisja w składzie : 
Alina Skupińska – Dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej w Giżycku
Ewelina Bardońska – muzyk 
Janusz Sauter – muzyk 
Andrzej Kowal – realizator dźwięku, absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi
postanowiła przyznać w poszczególnych kategoriach wiekowych: 
KATEGORIA PRZEDSZKOLAKI – Soliści 
I miejsce – Julia Karp (Gminny Ośrodek Kultury i Promocji w Baniach Mazurskich)
II miejsce ex aequo:
Lena Magun (Integracyjne Przedszkole Publiczne Nr 4 w Bartoszycach) 
Zuzia Czerwińska ( Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Wilkasach)
KATEGORIA KL. I-III soliści
I miejsce – ex aequo: 
Kornelia Krywko (Młodzieżowy Dom Kultury w Bartoszycach)
Kalina Rurka (Studio Piosenki w Bartoszycach)
II miejsce – Aurelia Kowalewska (Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Wilkasach)
zespoły : 
III miejsce – Śnieżynki ( Gminny Ośrodek Kultury w Srokowie)
wyróżnienia: Perełki (Gminny Ośrodek Kultury w Srokowie), D- moll-ki (GOK Budry), Złote Nutki(Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Wilkasach), 
KATEGORIA KL. IV-VI soliści 
I miejsce – Maciej Golian (Akademia Młodego Wokalisty w Szczytnie)
II miejsce ex aequo:
Roksana Skurka (Fundacja Pasja – Bartoszyce)
Róża Kozłowska (Gminny Ośrodek Kultury w Srokowie)
III miejsce ex aequo:
Lidia Jurowska (Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Wilkasach), 
Wiktoria Kuźmowicz (Fundacja Pasja Bartoszyce)
Wyróżnienia :
Amelia Chomej (GOKiR Wilkasy), Kornelia Jarosz (GOK Pozezdrze), Gagriela Typyło(GOK Banie Mazurskie), Victoria Bodnar (GOK Korsze) , Blanka Magun (MDK Bartoszyce), Nikola Pietkiewicz (Akademia Młodego Wokalisty Szczytno)
zespoły IV-VI
wyróżnienie :
Promyki – GOK w Srokowie
Duet J&L- GOKiR Wilkasy 
KATEGORIA VII-VIII soliści 
wyróżnienia: 
Aleksandra Bielak - GOKiR Wilkasy 
Aleksandra Tabaka – Miejski Ośrodek w Korszach 
zespoły: 
I miejsce – Kochane Bachorki – GOK Budry
wyróżnienie: SP w Kruklankach
KATEGORIA soliści do 18 lat
I miejsce – Paulina Prokop – Eazy Music School Kętrzyn 
II miejsce – Martyna Lichota – Gimnazjum Więcki
KATEGORIA – dorośli 
I miejsce – Budzewiaki (GOK Budry)
II miejsce – Jarzębiny (GOKiR Wilkasy) 
III miejsce - Absolwent (GOK Budry)
GRAND PRIX XVII Przeglądu Kolęd i Pastorałek w Budrach Jury postanowiło przyznać MACIEJOWI GOLIANOWI ( Akademia Młodego Wokalisty w Szczytnie).
Gratulujemy wszystkim laureatom oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałe wykonania, które stworzyły cudowną atmosferę przeglądu. Dziękujemy również wszystkim instruktorom i opiekunom za przygotowanie dzieci i młodzieży oraz przyjazd do nas.