Menu techniczne
Facebook
Imieniny
Dzisiaj jest
Środa
21 sierpnia 2019
Imieniny obchodzą
Adolf, Adolfa, Adolfina, Alf, Bernard, Emilian, Filipina, Franciszek, Joanna, Kazimiera, Męcimir

VIII Uliczny bieg bociana

Rocznik 2002 i młodsi - dziewczyny
1. Iwona Klisz - Budry
2. Weronika Zielińska - Budry
3. Ewelina Bodnar - Grądy Węgorzewskie
4. Julia Myka - Olszewo
5. Magda Myka - Budry
6. Kopczyk Zofia - Grądy Węgorzewskie                                       
      
Rocznik 2002 i młodsi - chłopcy
1. Stanisław Wałach - Węgorzewo
2. Łukasz Miłosek - Grądy Węgorzewskie
3. Miłosz Stankiewicz - Budzewo
4. Jan Lebiosz - Brzozówko
5. Maciej Miłosek - Grądy Węgorzewskie
6. Dariusz Nalewajko - Budry                                                        
     
Rocznik 2001 - dziewczyny
1. Nikola Paszko - Banie Mazurskie
2. Katarzyna Ziembal - Koźlak
3. Bagda Dudys - Węgorzewo
4. Roksana Oryńczak - Sobiechy
5. Klaudia Kowalska - Węgorzewo
6. Wiktoria Zielińska - Budry
     
Rocznik  2001 - chłopcy
1. Czarek Czura - Sp.Budry
2. Michał Markiewicz - Budry
3. Adrian Kopcych - Popioły
     
Rocznik 2000-1999 - dziewczyny
1. Ilona Narbutowicz - Radzieje
2. Ewelina Paszko - Lisy
3. Marlena Wasyłyszyn- Skalisko
4. Kamila Barcikowska - Żabin
5. Elżbieta Bułajewska - Popioły
6. Magdalena Bogusz - Banie Mazurskie                                
     
Rocznik 2000-1999 - chłopcy
1. Eryk Szwedowicz- Węgorzewo
2. Albert Wronowski - Banie Mazurskie
3. Radosław Darewecki - Banie Mazurskie
4. Wojciech Wierzbicki - Brzozówko
5. Marcin Wierzbicki - Brzozówko
6. Jacek Zabłocki - Koźlak
     
Rocznik  1998-1997 - dziewczyny
1. Julia Szablak - Banie Mazurskie
2. Zuzia Woźniak - Budry
3. Daria Bazylewycz - Popioły
4. Justyna Kłaczkowska - Grądy Węgorzewskie
5. Klaudia Pieńkowska - Budry
6. Sandra Bogusz - Banie Mazurskie
     
Rocznik 1998-1997 - chłopcy
1. Dawid Klisz - Węgorzewo
2. Łukasz Stabiński - Rogale
3. Damian Ziemniacki - Wydutki
4. Damian Krupa - Dąbrówka Polska
5. Jan Szwedowicz - Węgorzewo
6. Damian Oryńczak - Wola
     
Rocznik 1996-1995 - dziewczyny
1. Katarzyna Bohun - Budry
2. Karolina Sadlak- Sobiechy
3. Paulina Symonowicz - Sobiechy
4. Kinga Kozłowska - Banie Mazurskie
5. Patrycja Paszko - Banie Mazurskie
6. Elżbieta Wierzbicka - Budry
     
Rocznik   1996-1995 - chłopcy
1. Robert Wysocki - Budry
2. Marcin Miłosek - Budry
3. Michał Czura - Budry
4. Adrian Krupa - Banie Mazurskie
5. Błażej Myka - Sobiechy
6. Zdzisław Sadowski - Sobiechy                                
       
Rocznik 1994-1992 - dziewczyny
1. Paulina Paszko - Banie Mazurskie
2. Natalia Zapert - Skalisko
3. Katarzyna Janowska - Banie Mazurskie
4. Justyna Szymonajtis - Olszewo Węgorzewskie
     
Rocznik 1994-1992 - chłopcy
1. Dawid Wronowski - Banie Mazurskie
2. Dawid Matulewicz - Banie Mazurskie
3. Szymon Kolankiewicz - Banie Mazurskie
4. Daniel Bielatko - Banie Mazurskie
5. Marek Baluta - gimn. Więcki
6. Piotr Chodziutko - gimn. Więcki
     
Bieg główny- kobiety
1. Beata Andruk - Giże
2. Justyna Ciszyńska - Grajewo
3. Katarzyna Sadlak - Wysiecze
4. Małgorzata Bohun - Budry
5. Rozalia Myka - Budry
6. Barbara Jedlińska - Piłaki Małe
     
Bieg główny - mężczyźni
1. Paweł Markowski - Główka
2. Rafał Wronowski - Banie Mazurskie
3. Karol Krzyżanowski - Grajewo
4. Jarosław Czopek - Oracze
5. Krzysztof Drężek - Grajewo
6. Roman Gronski - Giżycko
     
Bieg główny- mieszkanki Buder
1. Małgorzata Bohun
2. Rozalia Myka
3. Barbara Jedlińska
4. Aneta Frankowska
     
Bieg główny- mieszkańcy Buder
1. Grzegorz Kotowicz
2. Mateusz Frankowski
3. Stanisław Woźniak
4. Patryk Ziembal
5. Leszek Miłosek
6. Sławomir Sadlak
     
Bieg główny- weteranki
1. Małgorzata Bohun - Budry
2. Rozalia Myka - Budry
3. Małgorzata Bogusz - Banie Mazurskie
4. Anita Frankowska - Budzewo
     
Bieg główny- weterani
1. Krzysztof Drężek - Grajewo
2. Roman Gronski - Giżycko
3. Stanisław Woźniak - Budry
4. Edward Seget - Węgorzewo
5. Leszek Miłosek - Budry

6. Jarosław Dębiński - Grajewo

 

                                  
Zmieniony ( 17.06.2008. )