Menu techniczne
Facebook
Imieniny
Dzisiaj jest
Środa
12 sierpnia 2020
Imieniny obchodzą
Bądzisław, Hilaria, Klara, Lech, Leonida, Piotr

Impreza podsumowujaca działania PPWOW

Po zakończeniu wszystkich działań odbyło się podsumowanie projektu ?Usługi dla rodzin?. W imprezie oprócz zaproszonych gości i niektórych uczestników projektu, wzięły udział też wszystkie zespoły amatorskie działające na terenie gminy Budry. Po części artystycznej, na którą złożyły się m. in. występy zespołu ?Budzewiaki? działającego przy świetlicy w Budzewie, ukazujące swoją pasję i chęć działania w krótkich scenkach i piosenkach.

Swój debiut  miały dzieci z świetlicy w Ołowniku, które pokazały ukryte talenty w piosenkach z zabawnymi tekstami i choreografią. Podczas imprezy podsumowującej na scenie zaprezentował się tez Klub Seniora ?Barwy Jesieni?, który powstał w ramach wcześniej realizowanego projektu ?Usługi dla osób starszych?. Zaskoczył on całą widownię żartobliwymi scenkami oraz humorystycznymi piosenkami o życiu emerytów. Po wokalnych, tanecznych i teatralnych popisach wykonawców, koordynator projektu opowiedziała o działaniach zrealizowanych przez GOK z PPWOW w ramach tej usługi oraz przedstawiła multimedialną prezentację zdjęć zrobionych podczas trwania projektu. Wszyscy z zaciekawieniem oglądali pamiątkowe zdjęcia śmiejąc się przy tym i wspominając.

Dzieci, młodzież, dorośli oraz seniorzy mieli okazję do wspólnej zabawy oraz podzielenia się swoim dorobkiem artystycznym. Po występach na wszystkich czekała smaczna niespodzianka, gdyż panie z Klubu Seniora przygotowały pierożki i inne smakołyki dla wszystkich uczestników imprezy. Podczas imprezy nie zabrakło też wspólnej zabawy w tańcu. Seniorzy zachęcili do zabawy młodszych uczestników, którzy nieśmiało wychodzili na parkiet. Przy dźwiękach muzyki granej na żywo, zarówno dzieci jak i starsi miło spędzili czas.

Image