Menu techniczne
Facebook
Imieniny
Dzisiaj jest
Środa
21 sierpnia 2019
Imieniny obchodzą
Adolf, Adolfa, Adolfina, Alf, Bernard, Emilian, Filipina, Franciszek, Joanna, Kazimiera, Męcimir

Zwycięzcy X Ulicznego Biegu Bociana

150 zawodników wzięło udział w kolejnym X Ulicznym Biegu Bociana w Budrach. Zawodom towarzyszyła prozdrowotna akcja ?Rzuć palenie? przeprowadzona przez pielęgniarki z Buder. Pogoda dopisała. Wszyscy zawodnicy dobiegli szczęśliwie do mety, a najlepsi z nich otrzymali dyplomy, medale, puchary i nagrody rzeczowe. Dziękujemy wszystkim sponsorom, którzy wsparli nas finansowo:
Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych z Buder, Punkt Apteczny w Budrach?VIST? Suwałki, Bank Spółdzielczy w Węgorzewie, lekarz medycyny rodzinnej Stanisław Woźniak, Starostwo Powiatowe Węgorzewo, Urząd Gminy w Budrach, Związek Gmin Warmińsko-Mazurskich, lekarz stomatolog Gabriela Szepietowska, p.Korzenieccy z Budzewa, p. Jaśków z Buder, p. Jedlińscy ze sklepu ABC w Budrach.
Dziękujemy za pomoc organizacyjną nauczycielom, wolontariuszom z gimnazjum, strażakom oraz pracownikom UG w Budrach.

Wyniki X Ulicznego Biegu Bociana:
2004 i młodsi -dziewczęta
1.Słowikowska Anna-Grabowo
2.Predko Natalia - Węgorzewo
3. Ozimek Patrycja-Banie Mazurskie
4. Krupicka Magdalena-Popioły
5.Myka Magdalena-Budry
6.Kopczyk Zofia-Grądy Węgorzewskie

2004 i młodsi ?chłopcy
1.Mickiewicz Kajetan-Węgorzewo
2.Kunio Filip-Węgorzewo
3.Rapita Michał-Budry
4.Hnyłycia Igor-Węgorzewo
5.Abako Wojciech-Węgorzewo
6.Urbanowicz Łukasz-Budzewo

2003
1.Brynkiewicz Dorota-Węgorzewo

2003 chłopcy
1.Szumski Mateusz-Ołownik
2.Miłosek Maciej-Grądy Węgorzewskie
3.Kopeć Kacper - Grądy Węgorzewskie
4.Krupicki Krzysztof-Popioły
5.Ozimek Patryk-Banie Mazurskie

2002-2001 dziewczyny
1.Ziembal Katarzyna ? Koźlak
2.Słowikowska Roksana ?Grabowo
3.Ziemiacka Sylwia-Budzewo
4.Dudys Magdalena-Węgorzewo
4.Paszko Nikola ?Banie Mazurskie

2002-2001 chłopcy
1.Czura Cezary-Dowiaty
2.Kamiński Jakub- Stulichy
3.Walendziak Miłosz-Popioły
4.Wałach Stanisław-Węgorzewo
5.Krupicki Jakub-Popioły
6.Markiewicz Michał-Budry

2000-1999 dziewczyny
1.Cewkowicz Aleksandra ? Banie Mazurskie
2.Paszko Ewelina-Grodzisko
3.Barcikowska Kamila-Banie Mazurskie
4.Walendziak Aleksandra ?Popioły i Klisz Wioleta-Budry

2000-1999chłopcy
1.Wronowski Albert -Banie Mazurskie
2.Szwedowicz Eryk-Węgorzewo
3.Harasim Sebastian-Węgorzewo
4. Krupicki Jarosław-Popioły
5.Derewecki Radosław-Banie Mazurskie
6. Bajkowski Karol ?Węgorzewo

1998-1997 dziewczyny
1.Woźniak Zuzanna-Budry
2.Szablak Julia ?Banie Mazurskie
3.Bogusz Sandra-Banie Mazurskie
4.Słowikowska Anita-Grabowo
5.Pieńkowska Klaudia-Budry
6.Słowikowska Sylwia-Grabowo

1998-1997 Chłopcy
1.Klisz Dawid-Węgorzewo
2.Guzewicz Przemysław-Banie Mazurskie
3.Bohun Dawid-Budry
4.Miłosek Mateusz-Budry
5.Kłocznyk Krystian-Budry

1996-1994 dziewczęta
1.Kozłowska Kinga ? Pogoń Banie Mazurskie
2.Hnyłycia Marta ?Stadnica
3.Bohun Katarzyna-Budry
4.Leśniewska Paulina-Wola
5.Ziembal Małgorzata-Koźlak
6.Mil Anna-Budry

1996-1994chłopcy
1.Krupa Mateusz-Banie Mazurskie
2.Kłaczkowski Jan-Grądy Węgorzewskie
3.Woźniak Jan-Budry
4.Krupa Adrian-Banie Mazurskie

Bieg główny kobiety
1.Szwedowicz Grażyna-Węgorzewo
2.Wołyniec Emilia-Gołdap
3.Słowikowska Wioleta-Gołdap
4.Paszko Paulina-Giżycko
5.Oryńczak Katarzyna-Budry
6.Harasim Zenona ? Węgorzewo

Bieg główny mężczyźni
1.Wronowski Rafał-Banie Mazurskie
2.Makowski Marek-Węgorzewo
3.Ciopek Jarosław-Oracze klub Maratonka Grajewo
4.Wronowski Dawid-Banie Mazurskie
5.Wild Karol-Węgorzewo
6.Groński Roman-Giżycko

Weterani
1.Szwedowicz Grażyna
2.Harasim Zenona
1.Makowski Marek
2.Wild Karol
3.Groński Roman
4.Miłosek Leszek
5.Woźniak Stanisław
6.Lemancewicz Jan

Mieszkańcy Gminy Budry
1.Oryńczak Katarzyna
2.Maczuga Magdalena

1.Miłosek Leszek
2.Woźniak Stanisław
3.Bajkowski Grzegorz
4.Klisz Stefan

Nagrodzono także uczestników niepełnosprawnych
1.Miłosek Leszek
2.Klisz Stefan
3.Lemancewicz Jan

Przyznano także statuetkę dla najstarszego uczestnika biegu - otrzymał ją  Bronisław Sulej z Węgorzewa - gratulujemy !!!
Szczęśliwym posiadaczem roweru w losowaniu została Kasia Bohun z Buder


Image