Menu techniczne
Facebook
Imieniny
Dzisiaj jest
Wtorek
21 stycznia 2020
Imieniny obchodzą
Agnieszka, Epifani, Jarosław, Jarosława, Jerosława, Marcela

Dożynki 2010 - Zapowiedź

Przed nami kolejne obchody Święta Plonów, które odbędą się 12 września. Jak co roku będzie to dzień pełen artystycznych wydarzeń. W części folklorystycznej wystąpią:
- KAPELA LUDOWA Z ZESPOŁEM ?ONEGDAJ? Z FILIPOWA (mająca za sobą występy na scenach w Warszawie, Białymstoku oraz poza granicami kraju: na Litwie i Łotwie),
- KAPELA LUDOWA Z ZESPOŁEM ?JARZĘBINA? Z WILKAS (zdobywca wielu nagród i wyróżnień w Polsce, w Niemczech, na Litwie i w Rosji).   
W dalszej części zobaczymy występy rodzimych zespołów (AleBabki, Absolwent, Forget, Free Band), gości z Rosji, Budzewiaki w bajce "Kopciuszek", recital  STUDIA ARTYSTYCZNEGO Z BIAŁEGOSTOKU z programem  ?HALLO? oraz KONCERT GRUPY ROCKOWEJ ?ENEJ?( z dokładką folku, dolewką reggae, a całość okraszona niebanalną nutą wschodniego akordeonu przeplatającego się z dźwiękami hucznej sekcji dętej). Podczas wieczornej zabawy tanecznej będzie można zobaczyć po raz kolejny grupę tańca ognia FORCE FIRE w udoskonalonym  i rozbudowanym układzie tanecznym.
Imprezie towarzyszyć będzie konkurs wieńców dożynkowych oraz wystawa płodów rolnych.
Zabawę poprowadzi zespół  "MAGNESS" z Kętrzyna (www.zespolmagness.pl)
Podczas dożynek odbędzie się konkurs kulinarny z potrawą z kapusty.
Zgłoszenia uczestników i potraw przyjmujemy do czwartku (9 września 2010r.)w Gminnym Ośrodku Kultury osobiście lub telefonicznie (87-427-80-40). Na zwycięzców czekają atrakcyjne książki kucharskie.

Image