Menu techniczne
Facebook
Imieniny
Dzisiaj jest
Środa
23 października 2019
Imieniny obchodzą
Ignacy, Iga, Ignacja, Żegota, Jan, Marlena, Odilla, Roman, Seweryn, Teodor, Włościsław

XIV Uliczny Bieg Bociana

Z roku na rok Uliczny Bieg Bociana spotyka się z coraz większym zainteresowaniem zarówno amatorów jak i doświadczonych biegaczy. Łącznie w niedzielę 14 czerwca wystartowało 151 biegaczy i ok. 20 miłośników marszu z kijkami. Każdy chętny mógł zważyć się i obliczyć swoje BMI u pań pielęgniarek z Buder, a jeśli waga wskazała nadwagę, brał udział w losowaniu kija trekkingowego. Konkursy z niespodziankami dla dzieci przygotowały panie z Sanepidu w Węgorzewie. Szczęśliwcem do którego trafił wylosowany przez Wójta Gminy Budry rower został Damian Zabłocki z Koźlaka, który w swojej kategorii wiekowej zajął I miejsce. Gratulacje podwójne :-)
Dziękujemy wszystkim sponsorom oraz wolontariuszom za wsparcie XIV Ulicznego Biegu  Bociana

Sponsorzy XIV Ulicznego Biegu Bociana w Budrach
-Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Budrach
-Bank Spółdzielczy w Węgorzewie
- Urząd Gminy w Budrach
- Związek Gmin Warmińsko ? Mazurskich
- Starostwo Powiatowe w Węgorzewie
-Stanisław Woźniak ? lekarz rodzinny
-Waldemar Dworzecki ? Przewodniczący Rady Gminy w Budrach
-GS Węgorzewo
- Bogdan Muzyczuk
-Maria i Zdzisław Jaśków

Wolontariusze:
Straż Graniczna oddział w  Baniach Mazurskich
Ochotnicza Straż Pożarna w Budrach
Policja Powiatowa w Węgorzewie
Zespół pielęgniarski Danuto Kunio i Wanda Troczyńska z Buder
Sanepid w Węgorzewie
Nauczyciele i uczniowie z Gminnego Gimnazjum w Więckach
Wolontariusze z gimnazjum w Węgorzewie z opiekunem Bożeną Cudowską


Wyniki XIV Ulicznego Biegu Bociana w Budrach
Kat.2009 i młodsi - dziewczęta

1m-ce Nicole Paszkowska -Gołdap
2 m-ce Amelia Kotowicz ? Więcki
3 m-ce Maria Kącka ? Sobiechy
4 m-ce Elwira Czura ?Ołownik
5 m-ce Hanna Prokop - Budzewo
6 m-ce Amelia Paszko - Lisy

Kat.2009 i młodsi ? chłopcy

1 m-ce Wiktor Filipski ? Olsztyn
2 m-ce Grzegorz Kraśniewski ? Matyski
3 m-ce Krzysztof Kraśniewski ? Matyski
4 m-ce Jakub Gąsiorowski ? Węgorzewo
5 m-ce Filip Niewiadomski ? Więcki
6 m-ce Igor Zaorski ? Ołownik

Kat.2008 ? dziewczęta

1 m-ce Gabrysia Duda ? Ołownik
2 m-ce Kinga Bielak ? Budzewo

Kat. 2008 ? chłopcy


1 m-ce Oliwer Siwek ? Węgorzewo
2 m-ce Piotr Szypluk ? Węgorzewo
3 m-ce Hubert Konatowski ? Zabrost Wielki
4 m-ce Bartek Rawinis  - Węgorzewo
5 m-ce Paweł Abramowicz ?Budry

Kat. 2007-2006 dziewczęta

1 m-ce Zuzanna Kulewicz  - Lisy
2 m-ce Marcela Sztuk ? Wola
3 m-ce Aleksandra Ostrowska ? Budry
4 m-ce Antonina Mackiewicz ? Pawłowo
5 m-ce Natalia Chmurzyńska ? Rudziszki
6 m-ce Wiktoria Kącka ? Sobiechy

Kat. 2007-2006 chłopcy

1m-ce Patryk Wielgus ? Gołdap
2 m-ce Kamil Bielak ? Budzewo
3 m-ce Szymon Pszczoła ? Ołownik
4 m-ce Fabian Paszko ? Lisy
5 m-ce Bartosz Oryńczak ? Węgorzewo
6 m-ce Patryk Pupiec ? Budry

Kat.2005-2004 ? dziewczęta

1 m-ce Maja Kondraciuk ? Gołdap
2 m-ce Michalina Parat ? Gołdap
3 m-ce Magdalena Waraksa ? Popioły
4 m-ce Weronika Piaścik ? Budry
5 m-ce Dominika Abramowicz ? Budry
6 m-ce Magdalena Myka ? Budry

Kat. 2005-2004 chłopcy

1 m-ce Iwo Januszkiewicz ? LA OSiR Gołdap
2 m-ce Jakub Poreda ? Gołdap
3 m-ce Aleksy Dowejko ? Sobiechy
4 m-ce Wiktor Bitowski ? Babki
5 m-ce Michał Rapita ? Budry
6 m-ce Wojciech Abako ? Wola

Kat. 2003-2002 dziewczęta

1 m-ce Patrycja Krynicka ? Budry
2m m-ce Milena Zabłocka ? Koźlak
3 m-ce Iwona Klisz ? Budry

Kat. 2003-2002 chłopcy

1 m-ce Damian Zabłocki ? Koźlak
2 m-ce Kacper Taudul ?Gołdap
3 m-ce Łukasz Kopcych ? Banie Mazurskie
4 m-ce Miłosz Januszkiewicz ? Gołdap
5 m-ce Marcin Przyborowski ? Gołdap
6 m-ce Mateusz Walczak ? Dąbrówka

Kat. 2001-1999 dziewczęta

1 m-ce Weronika Dziatkowska ? Gołdap
2 m-ce Julia Leszczyńska ? Gołdap
3 m-ce Karolina Szyszkowska ? Gołdap
4 m-ce Klaudia Jadeszko ? Węgorzewo
5 m-ce Kamila Barcikowska ? Banie Mazurskie

Kat. 2001-1999 chłopcy

1 m-ce Konrad Poreda ? Gołdap
2 m-ce Jacek Suchy ? Gołdap
3 m-ce Albert Wronowski ? Banie Mazurskie
4 m-ce Jacek Zabłocki ?Koźlak
5 m-ce Bartosz Baster ? Gołdap
6 m-ce Daniel Walczak ? Dąbrówka

Kat. Bieg główny ? kobiety

1 m-ce Emilia Wołyniec ? Gołdap
2 m-ce Zuzanna Woźniak ? Budry
3 m-ce Iwona Kowalewska ? Gołdap
4 m-ce Monika Kozak ? Giżycko
5 m-ce Dorota Holk ? Widgóra
6 m-ce Emilia Chmurzyńska ? Rudziszki

Kat. Bieg główny ? mężczyźni

1 m-ce Rafał Wronowski ? Banie Mazurskie
2 m-ce Dawid Karniłowicz ? Gołdap
3 m-ce Przemysław Szlaszyński  - Gołdap
4 m-ce Marek Makowski ? Węgorzewo
5m-ce Grzegorz Kotowicz ? Więcki
6 m-ce Hubert Paszkowski ? Gołdap

Kat. Weteranki
1m-ce Elżbieta Fedusio ? Zabrost Wielki
2 m-ce Maria Filipska ? Olsztyn
3 m-ce Teresa Duda ? Grądy Węgorzewskie
4 m-ce Wanda Kalinowska ? Budry

Kat. Weterani

1 m-ce Marek Makowski ? Węgorzewo
2 m-ce Grzegorz Kotowicz ? Więcki
3 m-ce Hubert Paszkowski ? Gołdap
4 m-ce Roman Groński ? Giżycko
5 m-ce Jan Filipski ? Olsztyn
6 m-ce Stanisław Woźniak ? Budry

Mieszkańcy Buder ? Kobiety

1 m-ce Zuzanna Woźniak ? Budry
2 m-ce Elżbieta Fedusio ? Zabrost Wielki
3 m-ce Marta Bura ? Zabrost Wielki
4 m-ce Teresa Duda ? Grądy Węgorzewskie
5 m-ce Wanda Kalinowska ? Budry

Mieszkańcy Gminy Budry- Mężczyźni

1 m-ce Grzegorz Kotowicz - Budry
2 m-ce Stanisłąw Woźniak ? Budry
3 m-ce Krzysztof Szumski ? Ołownik
4 m-ce Krystian Kłocznyk ? Budry