Menu techniczne
Facebook
Imieniny
Dzisiaj jest
Czwartek
14 listopada 2019
Imieniny obchodzą
Agata, Aga, Damian, Elżbieta, Emil, Emiliusz, Jozafat, Józef, Judyta, Kosma, Laurenty, Lewin, Serafin, Ścibor, Ścibora, Wszerad

DNI BUDZEWA 2015

Niedzielne popołudnie spędziliśmy w Budzewie. Po raz kolejny zespół Budzewiaki we współpracy z GOK-iem zorganizował DNI BUDZEWA. Część artystyczną ubogacili wspaniałymi umiejętnościami wokalnymi, muzycznymi i tanecznymi przyjezdni goście: Chór Ojczyzna z Węgorzewa, Białe Kruki z Kruklanek, ZOREPAD z Bań Mazurskich, Złota Jesień z Klubu Seniora w Giżycku i pani Wera Dąbek. Na budzewskiej scenie nie zabrakło także rodzimych zespołów, działających przy GOK w Budrach, zespołu Absolwent, Budzewiaki i Kochane Bachorki. Podczas festynu rozstrzygnięto konkurs kulinarny pn. ?Naleśniki na różne sposoby?. Swoje umiejętności kulinarne zaprezentowało kilka pań jednak jury za najsmaczniejsze naleśniki uznało smakołyki pani sołtys Budzewa- Krystyny Wojtczuk, Krystyny Radziszewskiej i Reginy Feszak.
Atrakcją dla najmłodszych i nie tylko były zabawy i konkursy, które przeprowadzili pracownicy GOK- u. Uwieńczeniem rekreacyjnych zabaw było rozdanie mnóstwa nagród, których sponsorem był oczywiście Gminny Ośrodek Kultury w Budrach.
Zespół Budzewiaki dziękuje wszystkim sponsorom i darczyńcom za wszelką pomoc podczas organizacji Dni Budzewa.