Menu techniczne
Facebook
Imieniny
Dzisiaj jest
Wtorek
28 stycznia 2020
Imieniny obchodzą
Agnieszka, Augustyn, Flawian, Ildefons, Julian, Karol, Leonidas, Piotr, Radomir, Roger, Waleriusz

Konkursy dla młodych pasjonatów fotografii

Konkurs fotograficzny pt. ?Ptaki Dzikich Mazur? oraz filmowy ?ZA-kręćmy na zielono? adresowany jest do uczniów klas szóstych SP oraz młodzieży szkół ponadpodstawowych z powiatów: węgorzewskiego, giżyckiego i gołdapskiego ? bez podziału na kategorie wiekowe.
Konkursy są częścią projektu ?Raz dwa trzy ? w zielone gramy? realizowanego przez Stowarzyszenie Partnerstwo Dzikie Mazury.
Zachęcamy do wypraw z aparatem po najpiękniejszych zakątkach naszych Mazur. Wybierz się w teren po leśnych ostępach, rzecznych brzegach, przestrzennych łąkach, zatrzymaj w kadrze niezwykłe piękno fauny i flory mało odkrytych miejsc.
Dla wszystkich chętnych zorganizowane będą warsztaty z obróbki filmowej ze specjalistą - inżynierem operatorem filmowym.

Projekt dofinansowano ze środków Programu ?Działaj Lokalnie IX? Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Stowarzyszenia Gołdapski Fundusz Lokalny, Gminy Budry i Fundacji Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej w Gołdapi realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny.