Menu techniczne
Facebook
Imieniny
Dzisiaj jest
Czwartek
22 sierpnia 2019
Imieniny obchodzą
Cezary, Dalegor, Fabrycjan, Fabrycy, Hipolit, Hipolita, Maria, Namysław, Oswald, Oswalda, Tymoteusz, Zygfryd

XVI Uliczny Bieg Bociana w Budrach

W niedzielę 11 czerwca odbyła się kolejna, szesnasta edycja Ulicznego Biegu  Bociana w Budrach, która odbyła się pod Patronatem Związku Gmin Warmińsko- Mazurskich.

Na linii startu w tegorocznym biegu stanęło 146 biegaczy.

Podajemy wyniki:

Kat .  2011 i młodsi dziewczęta:

 

1 m-ce Lena Okińska - Pozezdrze

2 m-ce Laura Kozłowska - Gołdap

3 m-ce Zuzanna Kudryk - Budry

4 m-ce Kaja Głogowska - Dowiaty

5 m-ce Małgorzata Jedlińska – Piłaki Małe

6 m-ce Zuzanna Wasiak – Jakunówko

 

Kat .  2011 i młodsi chłopcy:

 

1 m-ce Franek Sulej - Węgorzewo

2 m-ce Rafał Trochimiuk – Wężówko

3 m-ce Jakub Milinkiewicz - Maćki

4 m-ce Jan Mejcz - Gołdap

5 m-ce Wojciech Bieciuk   - Pozezdrze

6 m-ce Wiktor Niewiadomski  -Więcki

 

Kat .  2010 dziewczęta:

 

1 m-ce Nikola Łokietek - Wola

2 m-ce  Karolina Bajkowska – Budzewo

3 m-ce Elwira Czura – Dowiaty

4 m-ce Aleksandra Wińska – Gołdap

5 m-ce Zuzanna Rapita – Budry

6 m-ce Natalia Chmielewska – popioły

 

Kat .  2010 chłopcy:

 

1 m-ce Igor Zaorski – Ołownik

2 m-ce Szymon Piłat – Węgorzewo

3 m-ce Szymon Krupa – Droglewo

4 m-ce Aleksander Chawrat – Budzewo

5 m-ce Marek Lipski – Piłaki Małe

6 m-ce Marcin Odejewski – Giżycko

 

Kat .  2009 - 2008 dziewczęta:

 

1 m-ce Karolina Rajkowska – Sobiechy

2 m-ce Gabriela Duda – Węgorzewo

3 m-ce Anna Mikulewicz – Giżycko

4 m-ce Michalina Chmiel – Gołdap

5 m-ce Amelia Kotowicz – Więcki

6 m-ce Laura Trochimiuk  - Wężówko

 

Kat .  2009 - 2008 chłopcy:

 

1 m-ce Oliwier Siwek – Węgorzewo

2 m-ce Bartosz Sztuk – Grodzisko

3 m-ce Ksawery Solarczyk – Węgorzewo

4 m-ce Domnik Osiński – Kowalki

5 m-ce Oskar Kozłowski – Gołdap

6 m-ce Marcin Dadak – Grabarczyk – Wróbel

 

Kat .  2007- 2006 dziewczęta:

 

1 m-ce Zuzanna Kulewicz  - Lisy

2 m-ce Laura Wyrostek – Gołdap

3 m-ce Julia Żynda – Gołdap

4 m-ce Zosia Naszkiewicz –Gołdap

5 m-ce Julia Putkowska – Banie Mazurskie

6 m-ce Marcela Sztuk – Wola

 


Kat .  2007- 2006 chłopcy:

 

1 m-ce Adrian Michało – Banie Mazurskie

2 m-ce Patryk Pupiec – Budry

3 m-ce Bartek Oryńczak – Węgorzewo

4 m-ce Szymon Pszczoła – Ołownik

5 m-ce Konrad siwek – Węgorzewo

6 m-ce Kamil Bielak – Budzewo

 

Kat .  2005- 2004 dziewczęta:

 

1 m-ce Julia Zdancewicz – Gołdap

2 m-ce Julia Górniak – Kruklanki

3 m-ce Julia Zakaszewska – Wężówko

4 m-ce Karolina Koperek – Pochwałki

5 m-ce Angelika Bieciuk – Pozezdrze

 

Kat .  2005- 2004 chłopcy:

 

1 m-ce Iwo Januszkiewicz – Gołdap

2 m-ce Igor Hryłycia – Banie Mazurskie

3 m-ce Wiktor Bitowski – Gołdap

4 m-ce Jakub Pereda – Gołdap

5 m-ce Emil Obara – Gołdap

6 m-ce Mateusz Piwowar – Gołdap

 

 

Kat .  2001- 2003 dziewczęta:

 

1 m-ce Anna Dziekońska – Gołdap

2 m-ce Weronika Dziatkowska – Gołdap

3 m-ce Dobrosława Trzasko – Grabowo

4 m-ce Zuzanna Śniczewska  - Gołdap

5 m-ce Emilia Anuszkiewicz – Gołdap

 

 

Kat .  2001- 2003 chłopcy:

 

1 m-ce Miłosz Januszewski – Gołdap

2 m-ce Kacper Taudul – Gołdap

3 m-ce Kacper Kopeć – Grądy Węgorzewskie

 

Bieg główny kobiety:

 

1 m-ce Karolina Szyszkowska – Gołdap

2 m-ce Katarzyna Bohun - Budry

3 m-ce Anna Sztuk – Grodzisko

4 m-ce Ola Mejcz – Gołdap

5 m-ce Anna Cinajko – Ołownik

6 m-ce Ewelina Paszko – Grodzisko

 

 

Bieg główny mężczyźni:

 

1 m-ce Konrad Pereda  -Gołdap

2 m-ce Przemysław Szlaszyński – Gołdap

3 m-ce Marek Makowski – Węgorzewo

4 m-ce Hubert Paszkowski – Gołdap

5 m-ce Roman Wroński – Giżycko

6 m-ce Mariusz Zapolski – Więcki

 

 

Kat .Weterani - kobiety:

 

1 m-ce Halina Jodko – Maryszki

 

Kat .Weterani - mężczyźni:

 

1 m-ce Marek Makowski  - Węgorzewo

2 m-ce Hubert Paszkowski – Gołdap

3 m-ce Roman Wroński – Giżycko

4 m-ce Krzysztof Kotowicz – Więcki

5 m-ce Krzysztof Szumski – Ołownik

 

Kat. Mieszkańcy Gminy Budry – kobiety:

 

1 m-ce Katarzyna Bohun –Budry

2 m-ce Anna Cinajko – Ołownik

3 m-ce Halina Jodko – Maryszki

4 m-ce Joanna Pszczoła – Ołownik

 

 

Kat. Mieszkańcy Gminy Budry – mężczyźni

 

1 m-ce Mariusz Zapolski – Więcki

2 m-ce Jacek Zabłocki – Koźlak

3 m-ce Krzysztof Kotowicz – Więcki

4 m-ce Krzysztof Szumski – Ołownik

Punktem kulminacyjnym po zakończonych biegach było losowanie nagrody specjalnej – roweru, który w tym roku trafił w ręce Hani Piłat z Węgorzewa.
Dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy finansowo wparli organizatorów w zakupie nagród:

- Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
w Budrach

-Stanisław Woźniak – Lekarz rodzinny

- Urząd Gminy w Budrach

- Gminny Ośrodek Kultury w Budrach

- Bank Spółdzielczy w  Węgorzewie

-  Przewodniczący Rady Gminy Budry Waldemar Dworzecki

- Bogdan Muzyczuk

- Wiesława Korzeniecka

- Związek Gmin warmińsko-Mazurskich

Bieg ma również walory prozdrowotne. Każdy chętny mógł dowiedzieć się jak zadbać o zdrowie i  otrzymać  fachową  poradę, których udzielały pielęgniarki Danuta Kunio i Wanda Troczyńska. Konkursy z niespodziankami dla dzieci przygotował z Sanepid w Węgorzewie. Podczas wydarzenia uczestnicy mogli wspomóc fundację KASISI na rzecz której kwestowali uczniowie Gminnego Gimnazjum w Budrach.

Zapraszamy za rok.