Menu techniczne
Facebook
Imieniny
Dzisiaj jest
Piątek
15 listopada 2019
Imieniny obchodzą
Albert, Alberta, Albertyna, Artur, Artus, Idalia, Leopold, Leopoldyna, Przybygniew, Roger

Juz w krótce XVI Regionalny Przegląd Kolęd i Pastorałek

Podajemy kolejność prezentacji konkursowych podczas
XVI Regionalnego Przeglądu Kolęd i Pastorałek w Budrach pod Honorowym Patronatem Senator RP Małgorzaty Kopiczko
ROZPOCZĘCIE godz. 10.00!

KATEGORIA DO 8 LAT – SOLIŚCI: godz. 10.00
1. Lena Mistera – „Już pierwsza gwiazda” (GOKiR Wilkasy)
2. Lena Adamowicz – „Mój kochany Mikołaju” (GOKiR Wilkasy)
3. Julia Dowgiałło – „Zagraj dziecku kołysankę” (GOKiR Wilkasy)
4. Jacek Mycak – „Sianko na stół” (GOKiR Wilkasy)
5. Hanna Matyjasek – „Bosy pastuszek” (GOKiR Wilkasy)
6. Amelia Somionka – „Cicho cicho pastuszkowie” (GOKiR Wilkasy)
7. Zuzanna Kudryk – „Tupu, tup po śniegu” (SP Budry)
8. Julia Waraksa – „Zostań Jezu mym braciszkiem” (SP Budry)
9. Anna Tracz – „Skrzypi wóz” (SP Budry)
10. Gabriela Chaciej – „Świeć” (SP Budry)
11. Lena Podraszka – „Zagraj Dziecku Kołysankę” (MOK Korsze)
12. Martyna Wróblewicz – „Wigilijna tęsknota” (MOK Korsze)
13. Lena Biernat – „Aniołek maleńki jak wróbelek” (RCK Ryn)
KATEGORIA DO 8 LAT – ZESPOŁY:
1. Złote Nutki (5os) – „Pokój i nadzieja” (GOKiR Wilkasy)
2. Małolatki (11os) – „Przybieżeli do Betlejem pasterze” (SP Budry)
OBRADY I WRĘCZENIE NAGRÓD

KATEGORIA DO 12 LAT – SOLIŚCI: godz. 12.30
1. Nikola Bakoś – „Maleńka Miłość” (Świetlica w Ołowniku)
2. Patrycja Kozłowska – „Skrzypi wóz” (Świetlica w Ołowniku)
3. Kornelia Piwiszkis – „Grudniowe noce” (MOK Korsze)
4. Paulina Paluch – „Cicho, cicho pastuszkowie” (MOK Korsze)
5. Karolina Szyniecka – „Sianko na stół” (MOK Korsze)
6. Victoria Bodnar – „Przybieżeli do Betlejem pasterze” (MOK Korsze)
7. Gabriela Maczan – „Jadą kolędnicy” (MOK Korsze)
8. Milena Zapaśnik – „Babci zegar” (MOK Korsze)
9. Julia Obrębska – „Kołysanka dla Jezusa” (MOK Korsze)
10. Milena Koziróg – „Lulajże Jezuniu” (MOK Korsze)
11. Samanta Koziróg – „Święta w nas” (MOK Korsze)
12. Lidia Jurowska – „Maryjo czy Ty wiesz” (GOKiR Wilkasy)
13. Amelia Sulej – „Święty czas” (GOKiR Wilkasy)
14. Amelia Chomej – „Dlaczego dzisiaj wśród nocy dnieje” (GOKiR Wilkasy)
15. Nikola Pietkiewicz – „Mario czy Ty wiesz” (Fundacja KREOLIA KRAINA KREATYWNOŚCI w Jerutkach)
16. Julia Płocharczyk – „Mizerna cicha” (Fundacja KREOLIA KRAINA KREATYWNOŚCI w Jerutkach)
17. Oliwia Bereza – „Świeć gwiazdeczko” (GOK Wydminy)
18. Arkadiusz Syrnicki – „Skrzypi wóz” (GOK Wydminy)
19. Wiktoria Sawicka – „Pastorałka anielska” (SP Bystry)
20. Oliwia Szyling – „Przybieżeli do Betlejem” (WCK Węgorzewo)
21. Maja Skupień – „W żłobie leży” (WCK Węgorzewo)
22. Michalina Andrzejczyk – „Dlaczego dzisiaj wśród nocy dnieje” (WCK Węgorzewo)
23. Igor Gajdasz – „Mędrcy świata, monarchowie” (WCK Węgorzewo)
KATEGORIA DO 12 LAT – ZESPOŁY:
1. Duet Step up – „Gdy się Chrystus rodzi” (GOKiR Wilkasy)
2. Bez Nazwy (9os) – „My też pastuszkowie” (RCK Ryn)
3. Dzwoneczki (6os) – Pastorałka od serca do ucha” (SP Bystry)
4. Demolki (10os) – „Rośnij sobie w lesie” (GOK Budry)
OBRADY I WRĘCZENIE NAGRÓD

KATEGORIA DO 18 LAT – SOLIŚCI: godz. 15.30
1. Martyna Wróbel – „Wigilia dla wędrowca” (WCK Węgorzewo)
2. Natalia Rusinek – „Mario czy Ty wiesz” (WCK Węgorzewo)
3. Natalia Szymecka – „Dlaczego dzisiaj wśród nocy dnieje” (MOK Korsze)
4. Aleksandra Tabaka – „Szara kolęda” (MOK Korsze)
5. Oliwia Walczak – „Moja pastorałka” (MOK Korsze)
6. Roksana Darowska – „Wigilia dla wędrowca” (MOK Korsze)
7. Julia Jankowska – „Z wysokiego nieba” (Świetlica wiejska w Silcu)
8. Emilia Jankowska – „Święta noc” (Świetlica wiejska w Silcu)
9. Oliwia Panaś – „Mizerna cicha” (GOKiR Wilkasy)
10. Natalia Czerwińska – „Maryjo czy Ty wiesz” (GOKiR Wilkasy)
11. Milena Chomej – „Kiedy nam do siebie bliżej” (GOKiR Wilkasy)
12. Alicja Grodzicka – „Uciekali” (GOKiR Wilkasy)
13. Aleksandra Bielak – „Kolęda Maryi” (GOKiR Wilkasy)
14. Kacper Buczyński – „Wielkie świąteczne całowanie” (SP3 Gołdap)
15. Zofia Grejtowicz – „Kto wie?” (SP Bystry)
16. Weronika Król – „Pastorałka wigilijna” (GOK Wydminy)
17. Magdalena Myka – „Mario czy Ty wiesz” (GOK Budry)
18. Aleksandra Maczuga – „Wilijna pastorałka” (GOK Budry)
19. Karolina Janicka - „Babci zegar” (GOK Budry)
20. Monika Cinajko – „Gore gwiazda Jezusowi” (Świetlica w Ołowniku)
21. Martyna Lichota – „Okruch opłatka” (Świetlica w Ołowniku)
KATEGORIA DO 18 LAT – ZESPOŁY:
1. Duet – Martyna Lichota i Magdalena Myka – „Kolęda o gwieździe”
(GOK Budry)
2. Duet No Name – „Triumfy Króla Niebieskiego” (GOKiR Wilkasy)
3. Kochane Bachorki (6os) – „Gwiazda na kiju” (GOK Budry)
OBRADY I WRĘCZENIE NAGRÓD

KATEGORIA DOROŚLI – SOLIŚCI: godz. 17.40
1. Beata Mycak – „Złota Jerozolima” (GOKiR Wilkasy)
2. Justyna Jasińska –„Cicha noc”
3. Ryszard Lenkiewicz – „Pastorałka od serca do ucha” (GOK Wydminy)
4. Sandra Gembal – „Kolęda Maryi” (RCK Ryn)
KATEGORIA DOROŚLI – ZESPOŁY:
1. Alebabki (5os) – „Kolęda bezdomnych” (GOK Budry)
2. Absolwent (10os)– „Gdy ziemię cichym snem”(GOK Budry)
3. Barwy Jesieni (10os)– „Adeste Fideles”(GOK Budry)
4. Ryńskie Wrzosy (10os) – „Święty czas” (RCK Ryn)
5. Budzewiaki (10os)–„Z tamtej strony dwora” (GOK Budry)
OBRADY I WRĘCZENIE NAGRÓD ORAZ PRZYZNANIE GRAND PRIX