Menu techniczne
Facebook
Imieniny
Dzisiaj jest
Środa
21 sierpnia 2019
Imieniny obchodzą
Adolf, Adolfa, Adolfina, Alf, Bernard, Emilian, Filipina, Franciszek, Joanna, Kazimiera, Męcimir

Lista wykonawców podczas XVII Przeglądu Kolęd i Pastorałek w Budrach pod Honorowym Patronatem Senator RP Małgorzty Kopiczko

 

 

 

 

PRZEDSZKOLAKI

 

godz. 11:00 – 11:30

 

Soliści:

1. Zuzanna Czerwińska – Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Wilkasach – „Złota gwiazdka”

2. Lena Magun – Integracyjne Przedszkole Publiczne nr 4 w Bartoszycach – „Pastorałka od serca do ucha”

3. Julia Karp – „Świeć gwiazdeczko mała świeć”

 

 

Zespoły:

 

 

 


DZIECI KLAS I –III

godz. 11:30 – 12:50

Soliści

1. Martyna Sochacka - Miejski Ośrodek Kultury w Korszach – „Niespodzianek czas”

2. Kalina Rurka – Studio Piosenki w Bartoszycach – „Cień Boga”

3. Zuzanna Kudryk – Gminny Ośrodek Kultury w Budrach – „Przybieżeli do Betleem”

4. Kuba Nowacki – GOKiP w Baniach Mazurskich – „Przybieżeli do Betlejem”

5. Aurelia Kowalewska - Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Wilkasach – „Za kominem świerszczyk spał”

6. Nikola Sosnowska – Gminny Ośrodek Kultury w Pozezdrzu – „Gdy się Chrystus rodzi”

7. Gabriela Chaciej -  Gminny Ośrodek Kultury w Budrach – „Śliczna gwiazdka w schodzi nam”

8. Amelia Somionka - Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Wilkasach – „Spójrz na Jezusa”

9. Kornelia Krywko – Młodzieżowy Dom Kultury w Bartoszycach – „Będzie Kolęda”

10. Julia Dowgiałło - Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Wilkasach – „Gwiazdki świecą nad stajenką”

11. Aleksandra Dmowska - Miejski Ośrodek Kultury w Korszach – „Zaśnij dziecino”

12. Lena Okinińska - Gminny Ośrodek Kultury w Pozezdrzu – „Bóg się rodzi”

13. Zuzanna Ślosarska - Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Wilkasach – „Do stajenki”

14. Lena Podraszka - Miejski Ośrodek Kultury w Korszach – „ Gwiazdki świecą nad stajenką”

 

Zespoły

 

1. „Demolki” – Gminny Ośrodek Kultury w Budrach – „Gwiazdy tańczyły”

2. „Śnieżynki” – Gminny Ośrodek Kultury w Srokowie – „Gdy Święta są”

3. „Złote Nutki” - Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Wilkasach – „Już pierwsza gwiazdka”

4. „Perełki” - – Gminny Ośrodek Kultury w Srokowie – „Jezu Boże Dziecię”

 

DZIECI KLAS IV –VI

godz. 13:00 – 15:00

Soliści

1. Amelia Chomej - Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Wilkasach – „Cicho cicho pastuszkowie”

2. Milena Koziróg - Miejski Ośrodek Kultury w Korszach – „W żłóbku będzie ci najlepiej”

3. Kornelia Jarosz -  Gminny Ośrodek Kultury w Pozezdrzu – „Jezus malusieńki”

4. Gabriela Typyło – GOKiP w Baniach Mazurskich – „Zaśnieżone miasta”

5. Maciej Golian – Akademia Młodego Wokalisty w Szczytnie – „Cicho cicho pastuszkowie”

6. Roksana Skurka – Fundacja Pasja – Bartoszyce – „Pierwsza Gwiazda”

7. Michalina Andrzejczyk – Węgorzewskie centrum Kultury – „Zima z mikołajem”

8. Emilia Kozińska - Miejski Ośrodek Kultury w Korszach – „Cicho cicho pastuszkowie”

9. Jacek Mycak - Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Wilkasach – „Gdy się rodziłeś Panie”

10. Róża Kozłowska – Gminny Ośrodek Kultury w Srokowie – „Pasterkowy wieczór”

11. Julia Obrębska - Miejski Ośrodek Kultury w Korszach – „Pastorałka braterska”

12. Patrycja Kozłowska – Szkoła Podstawowa w Sobiechach – Kołysanka dla Jezusa”

13. Victoria Vinci - Gminny Ośrodek Kultury w Pozezdrzu – „W żłobie leży”

14. Victoria Bondar - Miejski Ośrodek Kultury w Korszach – „Zaśnij dziecino”

15. Blanka Magun – Młodzieżowy Dom Kultury w Bartoszycach – „Kolęda Maryi”

16. Lidia Jurowska - Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Wilkasach – „Noel”

17. Julia Nowacka - Gminny Ośrodek Kultury w Pozezdrzu – „W śród nocnej ciszy”

18. Kornelia Piwiszkis - Miejski Ośrodek Kultury w Korszach – Gdy śliczna panna”

19. Wiktoria Kuźmowicz – Fundacja Pasja – Bartoszyce – „Noel”

20. Nikola Pietkiewicz - Akademia Młodego Wokalisty w Szczytnie - "Pierwsza gwiazda"

21. Milena Zapaśnik - Miejski Ośrodek Kultury w Korszach – „Lulajże Jezuniu”

 

Zespoły:

1. „Promyki”  – Gminny Ośrodek Kultury w Srokowie –Gdy się rodziłeś Panie”

2. Duet „HO” – Szkoła Podstawowa w Budrach - „Gore gwiazda Jezusowi”

3. Wiktoria Kącka Patrycja Kozłowska – Szkła podstawowa w Sobiechach – „Maleńka miłość”

4. Duet J&L - Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Wilkasach – „Święta w nas”

 

 

DZIECI KLAS VII –VIII

godz. 15:30 – 17:00

 

Soliści

1. Maja Banasiak – Akademia Małego Wokalisty w Szczytnie – „Pierwsza Gwiazda”

2. Wiktoria Sawicka - Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Wilkasach – „Szara kolęda”

3.Oliwia Walczak – Miejski Ośrodek Kultury w Korszach – „Pasterze mili”

4. Weronika Gil – GOKiP w Baniach Mazurskich – „Cicha noc”

5. Marika Sztychmiler – Gminny Ośrodek Kultury w Srokowie – „Noel”

6. Aleksandra Gryczko – Młodzieżowy Dom Kultury w Bartoszycach – „Lulajka”

7. Aleksandra Anastazja Tabaka - Miejski Ośrodek Kultury w Korszach – „Noel”

8. Magdalena Myka – Szkoła Podstawowa w Budrach” – „Kolęda dla nieobecnych”

9. Joanna Hatalak - – Gminny Ośrodek Kultury w Srokowie –Tylko jedna jest taka noc”

10. Patrycja Ozimek – GOKiP w Baniach Mazurskich – „Pójdźmy wszyscy do stajenki”

11. Natalia Szymecka - Miejski Ośrodek Kultury w Korszach – „Mizerna cicha”

12. Aleksandra Bielak - Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Wilkasach – „Mario czy ty wiesz"

13. Julia Matyjasek - Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Wilkasach – „Babci zegar”

14. Julia Popławska -  "Gdy śliczna Panna"

 

 

Zespoły:

1.„Kochane bachorki” – Gminny Ośrodek Kultury w Budrach – „Łokarynki, fujarecki”

2. „NO NAME” - Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Wilkasach - "Pierwsza gwiazda"

3. „Gama” - – Gminny Ośrodek Kultury w Srokowie – „Ludzie nie są źli”

 

MŁODZIEŻ DO LAT 18

godz. 17:00 – 17:30

 

Soliści

1. Paulina Prokop - Easy Music School Kętrzyn – “ Moja pastorałka”

2. Martyna Lichota – Gimnazjum w Więckach – „Choinka już błyszczy”

3. Karolina Zagroba – Easy Music School Kętrzyn – „Gore gwiazda”

4. Weronika Pietkiewicz- Akademia Młodego Wokalisty w Szczytnie - "Nie było miejsca dla Ciebie"

 

 

 

 

DOROŚLI

godz. 17:30 – 18:00

 

 

Zespoły:

1. Zespół „Absolwent” – Gminny Ośrodek Kultury w Budrach - "Teraz śpij"

2. Zespół „Jarzębiny” - Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Wilkasach – „Czas radości wesołości”

3. Zespół „Budzewiaki” – Gminny Ośrodek Kultury w Budrach – „Józefie stajenki nie szukaj”