Menu techniczne
Facebook
Imieniny
Dzisiaj jest
Środa
18 września 2019
Imieniny obchodzą
Dobrowit, Irena, Irma, Józef, Ryszarda, Stefania, Tytus, Zachariasz

Wyniki XVII Regionalnego Przeglądu Kolęd i Pastorałek w Budrach pod Honorowym Patronatem Senator RP Małgorzaty Kopiczko

Wyniki XVII Regionalnego Przeglądu Kolęd i Pastorałek w Budrach pod Honorowym Patronatem Senator RP Małgorzaty Kopiczko. 
Komisja w składzie : 
Alina Skupińska – Dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej w Giżycku
Ewelina Bardońska – muzyk 
Janusz Sauter – muzyk 
Andrzej Kowal – realizator dźwięku, absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi
postanowiła przyznać w poszczególnych kategoriach wiekowych: 
KATEGORIA PRZEDSZKOLAKI – Soliści 
I miejsce – Julia Karp (Gminny Ośrodek Kultury i Promocji w Baniach Mazurskich)
II miejsce ex aequo:
Lena Magun (Integracyjne Przedszkole Publiczne Nr 4 w Bartoszycach) 
Zuzia Czerwińska ( Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Wilkasach)
KATEGORIA KL. I-III soliści
I miejsce – ex aequo: 
Kornelia Krywko (Młodzieżowy Dom Kultury w Bartoszycach)
Kalina Rurka (Studio Piosenki w Bartoszycach)
II miejsce – Aurelia Kowalewska (Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Wilkasach)
zespoły : 
III miejsce – Śnieżynki ( Gminny Ośrodek Kultury w Srokowie)
wyróżnienia: Perełki (Gminny Ośrodek Kultury w Srokowie), D- moll-ki (GOK Budry), Złote Nutki(Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Wilkasach), 
KATEGORIA KL. IV-VI soliści 
I miejsce – Maciej Golian (Akademia Młodego Wokalisty w Szczytnie)
II miejsce ex aequo:
Roksana Skurka (Fundacja Pasja – Bartoszyce)
Róża Kozłowska (Gminny Ośrodek Kultury w Srokowie)
III miejsce ex aequo:
Lidia Jurowska (Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Wilkasach), 
Wiktoria Kuźmowicz (Fundacja Pasja Bartoszyce)
Wyróżnienia :
Amelia Chomej (GOKiR Wilkasy), Kornelia Jarosz (GOK Pozezdrze), Gagriela Typyło(GOK Banie Mazurskie), Victoria Bodnar (GOK Korsze) , Blanka Magun (MDK Bartoszyce), Nikola Pietkiewicz (Akademia Młodego Wokalisty Szczytno)
zespoły IV-VI
wyróżnienie :
Promyki – GOK w Srokowie
Duet J&L- GOKiR Wilkasy 
KATEGORIA VII-VIII soliści 
wyróżnienia: 
Aleksandra Bielak - GOKiR Wilkasy 
Aleksandra Tabaka – Miejski Ośrodek w Korszach 
zespoły: 
I miejsce – Kochane Bachorki – GOK Budry
wyróżnienie: SP w Kruklankach
KATEGORIA soliści do 18 lat
I miejsce – Paulina Prokop – Eazy Music School Kętrzyn 
II miejsce – Martyna Lichota – Gimnazjum Więcki
KATEGORIA – dorośli 
I miejsce – Budzewiaki (GOK Budry)
II miejsce – Jarzębiny (GOKiR Wilkasy) 
III miejsce - Absolwent (GOK Budry)
GRAND PRIX XVII Przeglądu Kolęd i Pastorałek w Budrach Jury postanowiło przyznać MACIEJOWI GOLIANOWI ( Akademia Młodego Wokalisty w Szczytnie).
Gratulujemy wszystkim laureatom oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałe wykonania, które stworzyły cudowną atmosferę przeglądu. Dziękujemy również wszystkim instruktorom i opiekunom za przygotowanie dzieci i młodzieży oraz przyjazd do nas.