Menu techniczne
Facebook
Imieniny
Dzisiaj jest
Poniedziałek
17 czerwca 2019
Imieniny obchodzą
Adolf, Adolfa, Adolfina, Alf, Agnieszka, Drogomysł, Franciszek, Laura, Marcjan, Radomił, Rainer, Wolmar

XVIII Uliczny Bieg Bociana w Budrach

W niedzielę 9 czerwca odbyła się kolejna, osiemnasta edycja Ulicznego Biegu Bociana w Budrach.
Na linii startu w tegorocznym biegu stanęło 145 biegaczy.
Podajemy wyniki:

 

 

Rocznik 2014 i młodsi -Dziewczęta

I miejsce – Julia Karp – Banie Mazurskie

II miejsce – Lena Krysik - Budry

III miejsce – Lena Harasim - Budry

IV miejsce – Magdalena Bielak – Droglewo

V miejsce – Nadia Trzeciakiewicz – Węgorzewo

VI miejsce – Nina Czura – Ołownik

 

Rocznik 2014 i młodsi – Chłopcy

I miejsce – Bartosz Woźniak – Warszawa

II miejsce – Piotr Pawlina – Ołownik

II miejsce – Aleks Korzeniecki – Klisz – Budzewo

IV miejsce – Jakub Kożak – Lisy

V miejsce – Jakub Wojtczuk – Budzewo

VI miejsce – Szymon Nadoba – Więcki

 

Rocznik 2013 – Dziewczęta

I miejsce – Lena Nawojczyk – Węgorzewo

II miejsce – Karolina Roczeń – Gołdap

III miejsce – Ola Przystawska – Gołdap

IV miejsce – Maja Nawojczyk – Węgorzewo

V miejsce – Julia Rembisz  - Budzewo

VI miejsce – Hanna Piłat – Węgorzewo

 

Rocznik 2013 – Chłopcy

I miejsce – Tomasz Siwek – Węgorzewo

II miejsce – Filip Paprocki – Banie Mazurskie

III miejsce – Bartłomiej Bielak – Droglewo

IV miejsce  – Bartosz Kozioł – Lisy

V miejsce – Adam Trościanko – Węgorzewo

Rocznik 2012 – Dziewczęta

I miejsce – Agata Sadło – Pogorzel

II miejsce – Hanna Gulczyńska – Pogorzel

III miejsce – Martyna Kuprewicz  - Węgorzewo

IV miejsce – Anna Tracz – Budzewo

 

Rocznik 2012 – Chłopcy

I miejsce – Mateusz Kulikowski – Węgorzewo

II miejsce – Krzysztof Kozioł – Lisy

III miejsce – Dmitrii Purkha – Kaliningrad

IV miejsce – Cezary smolak – Banie Mazurskie

V miejsce – Jan Broczek – Węgorzewo

 

Rocznik 2010 – 20011 – Dziewczęta

I miejsce – Małgorzata Jedlińska – Piłaki Małe

II miejsce – Anna Przystawska – Gołdap

III miejsce – Laura kozłowska – Gołdap

IV miejsce – Zuzanna Kudryk – Budry

V miejsce – Kaja Głogowska – Dowiaty

VI miejsce Milena Żołądek - Pozezdrze

 

Rocznik 2010 – 20011 – Chłopcy

I miejsce – Franek Sulej – Węgorzewo

II miejsce – Michał Zieliński – Gołdap

III miejsce – Szymon Piłat – Węgorzewo

IV miejsce – Jakub Milinkiewicz – Maćki

V miejsce – Miłosz Mróz – Zabrost Wielki

VI miejsce – Dawid Kozioł -  Lisy

 

Rocznik 2008 – 2009 – Dziewczęta

I miejsce – Zofia Stepanik – Gołdap

II miejsce – Roksana Puchalska – Gołdap

III miejsce – Wiktoria Szyszko -  Węgorzewo

Iv miejsce – Michalina Chmiel – Gołdap

V miejsce – Amelia Żołądek – Pozezdrze

VI miejsce – Karolina Rajkowska – Sobiechy

 

Rocznik 2008 – 2009 – Chłopcy

I miejsce – Oskar Kozłowski – Gołdap

II miejsce – Nikodem Milinkiewicz – Maćki

III miejsce – Mariusz Gnilica – Budzewo

IV miejsce – Filip Niewiadomski – Więcki

 

Rocznik 2007 – 2006 – Dziewczęta

I miejsce – Karolina Wesołowska – Gołdap

II miejsce – Oliwia Drozd – Węgorzewo

III miejsce – Katarzyna Źrebiec – Węgorzewo

IV miejsce – Zuzanna Kulewicz – Lisy

V miejsce – Milena Kozioł – Lisy

VI miejsce – Dominika Adakimowicz – Solanka

 

Rocznik 2007 – 2006 –Chłopcy

I miejsce – Jakub Kochanowski – Gołdap

II miejsce – Fabian Paszko – Grodzisko

III miejsce – Jakub Walczak – Dąbrówka

IV miejsce – Jakub Zabłocki – Koźlak

V miejsce – Hubert Karolewicz – Kętrzyn

VI miejsce – Gracjan Wawer – Budzewo

 

Rocznik 2005-2004-2003 – Dziewczęta

I miejsce – Anna Dziekońska – Gołdap

II miejsce – Kornelia Trościanko – Węgorzewo

III miejsce – Julia Zdancewicz – Gołdap

IV miejsce – Maja Kondraciuk – Gołdap

V miejsce – Weronika Piaścik – Budry

VI miejsce – Aleksandra Kasperuk

 

Rocznik 2005-2004-2003 – Chłopcy

I miejsce – Wiktor Bitowski – Gołdap

II miejsce – Ivan Gorenov – Kaliningrad

III miejsce – Iwo Januszkiewicz – Gołdap

IV miejsce  – Egor Androsuk – Kaliningrad

V miejsce – Wojciech Abako – Wola

 

Rocznik 2002 i powyżej – Kobiety

I miejsce – Małgorzata Wójcik – Grabowo

II miejsce – Małgorzata Kuprewicz – Węgorzewo

III miejsce – Edyta Mróz – Zabrost Wielki

IV miejsce – Aleksandra Khurshudova – Kaliningrad

V miejsce – Aneta Siwek – Węgorzewo

 

Rocznik 2002 i powyżej – Mężczyźni

I miejsce – Jacek Zabłocki – Koźlak

II miejsce – Dawid Wasilewski – Giżycko

III miejsce – Łukasz zubrycki – Węgorzewo

Iv miejsce – Dawid Karniłowicz – Gołdap

V miejsce – Remigiusz Chmiel – Gołdap

 

 

Kategoria Weterani – Kobiety

I miejsce – Edyta Mróz – Zabrost Wielki

II miejsce – Alekasandra Khursvadova – Kaliningrad

III miejsce – Aneta siwek – Węgorzewo

IV miejsce – Ewa Raczyło – Lisy

V miejsce – Vera Purkha – Kaliningrad

 

Kategoria Weterani –Mężczyźni

I miejsce – Remigiusz Chmiel – Gołdap

II miejsce – Roman Groński – Giżycko

III – Miejsce – Grzegorz Roczeń

 

Kategoria Mieszkańcy Gminy Budry – Kobiety

I miejsce – Edyta Mróz – Zabrost Wielki

II miejsce – Iwona Klisz – Budry

III miejsce – Jolanta Łojko – Budry

IV miejsce – Paulina Luty – Budry

 

Kategoria Mieszkańcy Gminy Budry – Mężczyźni

I miejsce – Jacek Zabłocki Koźlak

II miejsce – Sebastian Stefanowicz – Koźlak

III miejsce – Mateusz Bodnar

IV miejsce – Grzegorz Cinajko – Ołownik

V miejsce – Józef Bajkowski – Budzewo

VI miejsce – Jakub Sikora - Dąbrówka