Menu techniczne
Facebook
Imieniny
Dzisiaj jest
Czwartek
16 lipca 2020
Imieniny obchodzą
Andrzej, Benedykt, Dzierżysław, Dziersław, Eustachy, Eustachiusz, Faust, Maria Magdalena, Marika, Ostap, Ruta, Stefan

XVIII Regionalny Przegląd Kolęd i Pastorałek -wyniki

Komisja w składzie:
Jolanta Wilczyńska, Janusz Sauter, Robert Magielnicki oraz Andrzej Kowal spośród 41 solistów i 18 zespołów wyłoniła następujących laureatów XVIII Regionalnego Przeglądu Kolęd i Pastorałek w Budrach:

kategoria przedszkolaki- soliści
I m-ce Julia Karp – Banie Mazurskie
II m-ce Iga Styczyńska – GOKiR Wilkasy

w kat. I-III – soliści
I m-ce Emilia Pszczoła – Młodzieżowy Dom kultury Bartoszyce
II m-ce Olaf Pigocki- GOK Srokowo
III m-ce Lena Magun - Młodzieżowy Dom kultury Bartoszyce
wyróżnienia: Daria Kozłowska – Srokowo, Nikola Sosnowska – Pozezdrze, Aurelia Kowalewska – Wilkasy

w kat. I-III zespoły
I m-ce Zespoł Śnieżynki- GOK Srokowo
II m-ce Zespół Nuteczki – GOKiR Wilkasy
II m-ce Zespół Iskierki – GOK Srokowo

W kategorii IV –VI – soliści
I m-ce Blanka Magun – Młodzieżowy Dom kultury w Bartoszycach
II m-ce Kalina Rurka – Studio Piosenki w Bartoszycach
III m-ce Roksana Skurka – Stowarzyszenie Pasja w Bartoszycach
III m-ce Wiktoria Kużmowicz – Stowarzyszenie Pasja w Bartoszycach
wyróżnienia: Michalina Andrzejczyk – SP Boćwinka, Patryk Żelaznowski – Fundacja Kreolia – Kraina Kreatywności w Jerutkach, wyróżnienie( poza regulaminem) Kornelia Krywko – Młodzieżowy Dom Kultury w Bartoszycach

W kategorii IV –VI – zespoły
I m-ce Zespół Studio Piosenki - Młodzieżowy Dom kultury w Bartoszycach
II m-ce Zespół Śpiewajki – GOK Budry

Kategoria VII-VIII – soliści
I m-ce Róża Kozłowska – GOK Srokowo
II m-ce Wiktoria Sawicka – GOKiR Wilkasy
III m-ce Julia Matyjasek – GOKiR Wilkasy

Kategoria VII-VIII – zespoły
I m-ce Zespół Róże św. Elżbiety – SP Boćwinka
II m-ce Zespół Karo – GOK Srokowo
III m-ce Zespół Gama – GOK Srokowo

Kategoria młodzież do 18-stu lat – soliści

I m-ce Emilia Jankowska – Silec gm. Srokowo
II m-ce Paulia Prokop – I LO w Kętrzynie
III m-ce Magdalena Myka – GOK Budry
III m-ce Martyna Lichota – świetlica Ołownik
wyróżnienie: Paulina Kościelniak – I LO w Kętrzynie

Kategoria młodzież do 18-stu lat – zespoły
I m-ce Zespół Fortet – GOK Budry
II m-ce Zespół Angel Voice – GOK Budry

Kategoria dorośli – soliści
I m-ce - Stanisław Rybka – Klub Seniora w Baniach Mazurskich

Kategoria dorośli – zespoły
I m-ce zespół Altum – GOK Kruklanki
I m-ce zespół Budzewiaki – GOK Budry
II m-ce zespól Orzyszanki - Dom Kultury w Orzyszu
III m-ce Zespół Jarzębiny – Gmina Giżycko

Nagrodę GRAND PRIX 2020 za największe wydarzenie artystyczne XVIII Regionalnego Przeglądu Kolęd i Pastorałek w Budrach otrzymała Emilia Jankowska z Silca.
Gratulujemy!

Dziękujemy Pani Elżbiecie Rapita za ufundowanie upominkowego kosza słodkości laureatce Grand Prix oraz Kołu Gospodyń Wiejskich w Piłakach i Budzewie za współpracę oraz Alebabkom za umilenie oczekiwań na ostatni werdykt swoim koncertem.